صفحه اصلی > دسته بندی نشده و ریاست و ویژه : بازدید معاون پژوهش جهاد دانشگاهی از پژوهشکده ترمیم زخم و بافت (یارا) / رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران: این بازدید برای توسعه فعالیت ها موثر است

بازدید معاون پژوهش جهاد دانشگاهی از پژوهشکده ترمیم زخم و بافت (یارا) / رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران: این بازدید برای توسعه فعالیت ها موثر است

معاون پژوهش و مدیرکل راهبردی پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی از بخش های گوناگون پژوهشکده ترمیم زخم و بافت (یارا) بازدید داشتند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر یعقوب فتح الهی معاون پژوهش جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران همراه با احمد صالحی مرند میرکل راهبردی پژوهش و فناوری از بخش های گوناگون پژوهشکده ترمیم زخم و بافت (یارا) بازدید داشتند.

بر پایه این گزارش، در حاشیه این بازدید که با حضور مدیران و معاونان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران همراه بود، دکتر مسعود حبیبی رئیس این سازمان با اشاره به سابقه فعالیت های پژوهشکده ترمیم زخم و برخی دستاورد های مهم این بخش در سال های گذشته گفت: حضور معاون پژوهش جهاد دانشگاهی و آشنایی بیشتر با فعالیت های در حال انجام برای ما مغتنم است و می تواند در راستای توسعه فعالیت ها موثر باشد.

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به ضرورت توجه به حوزه زخم به‌عنوان یک معضل قابل‌ تأمل، از طرف مدیران اشاره کرد و به تبیین اهمیت هم‌ راستایی درمان، آموزش، پژوهش و فناوری با محوریت رفع مشکل پرداخت.

همچنین در این بازدید معاون پژوهش جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، ضمن آشنایی با دستاوردها و پروژه‌های در حال انجام در گروه‌های پژوهشی و مرکز تحقیقات لیزر پزشکی، بر اهمیت توجه به تأمین زیرساخت و منابع برای پژوهش‌های محصول محور و فناورانه و همچنین قابل کاربرد در حوزه درمان تأکید کرد.

بنابر اظهارات فتح الهی ، بحث نیروی انسانی در بدنه جهاد دانشگاهی مهم است و باید انگیزه لازم برای فعالیت های مرتبط را داشته باشد و انشاالله به دنبال اجرای طرح های مهم و فراگیر برای حمایت های لازم به ویژه در حوزه های پژوهشی هستیم.

گفتنی است در حاشیه این بازدید مدیران بخش های گوناگون پژوهشکده ترمیم زخم و بافت(یارا) به ارائه گزارشی درباره فعالیت های حوزه کاری و پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی پرداختند./ انتهای مطلب

 

دیدگاهتان را بنویسید