صفحه اصلی > خبرگزاری ایسنا علوم پزشکی تهران و معاونت فرهنگی : کارگاه آموزشی «صفر تا ۱۰۰ لینکدین» برگزار شد

کارگاه آموزشی «صفر تا ۱۰۰ لینکدین» برگزار شد

کارگاه آموزشی صفر تا ۱۰۰ لینکدین به همت اعضای باشگاه توسعه کارآفرینی (ED Club ) سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، سید علی کروژده دانشجوی رشته فنآوری اطلاعات سلامت، دبیر باشگاه توسعه کارآفرینی سازمان دانشجویان و مدرس این برنامه با اشاره به استقبال مخاطبان از برنامه گفت: لینکدین یکی از کاربردی‎ترین پلتفرم‌هایی است که می‌تواند به ابزار خوبی برای کسب و کار بدل شود و لذا تلاش شد شرکت‎کنندگان نحوه کار کردن با آن را یاد بگیرید و با بخش‎های گوناگون آن آشنا شوند.

وی با اعلام اینکه برنامه به صورت آنلاین و در فضای اسکای روم برگزار شد، افزود: به این ترتیب در این دوره موضوعاتی مانند تعریف لینکدین، چرایی استفاده، ابزار جستجوی شغل، ساخت حساب کاربری، همگام‎سازی مخاطبین، اصطلاحات رایج، انتخاب اطلاعات و تصویر پروفایل، موقعیت‎های شغلی، ساخت پروفایل تاثیرگذار، افزودن و سایر اطلاعات کانکشن‌ها، استاتوس‌ها، گروه‌ها، ابزار جستجوی شغل، دنبال کردن شرکت‌ها و تنظیمات تبلیغات و تنظیمات حریم شخصی ارائه شد.

کروژده با اعلام اینکه در پایان برنامه به پرسش هنای شرکت‎کنندگان پاسخ داده شد عنوان کرد : با توجه به پرسش های فراوان و طولانی‌تر شدن زمان برگزاری، ایمیلی در اختیارشان قرارگرفت تا بتوانند همچنان با مدرس در ارتباط باشند.

وی گفت: درآمد حاصل از این کارگاه صرف امور خیریه کانون روزهای مهربانی سازمان دانشجویان می‌ شود.

گفتنی است، شورای مرکزی باشگاه توسعه کارآفرینی سازمان دانشجویان که قبل از این با عنوان: کانون کارآفرینی سازمان دانشجویان و با برگزاری برنامه‎هایی همچون: رویداد استارتاپ ویکند زخم و ترمیم بافت، سلسله گفت‌وگوهای اتاق تجربه (چالش‌ها و فرصت‌های کارآفرینی در عرصه سلامت) و دوره بیزینس پلن ویژه علوم پزشکی فعالیت داشتند، با حضور دبیر جدید و با عنوان باشگاه توسعه کارآفرینی به فعالیت پربار خود ادامه خواهند داد. / انتهای مطلب

 

دیدگاهتان را بنویسید