صفحه اصلی > ریاست و ویژه : وداع اعضای سازمان تا بهار ۱۴۰۲

وداع اعضای سازمان تا بهار ۱۴۰۲

مراسم شکرانه پایان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به همت روابط عمومی این سازمان برگزار شد.

مراسم شکرانه پایان سال ۱۴۰۱ به رسم هر سال با ارائه گزارش هایی از سوی مسئولان سازمان، تقدیر از اعضا و برنامه‌های سرگرم کننده همراه بود.

در این مراسم پس از ارائه گزارش معاونین سازمان و مراسم تقدیر از اعضا، دکتر مسعود حبیبی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با تبریک اعیاد شعبانیه، فرارسیدن سال نو و ماه رمضان گفت: مایل بودم در این مراسم از همه افرادی که بی ادعا زحمت می‌کشند تقدیر کنم و نام آنها را بیاورم اما شورای معاونین تصمیم گرفت از همه اعضای سازمان تقدیر کنیم.

 

دکتر حبیبی از ابقای حکم خود خبر داد

حبیبی با اشاره به پایان مسئولیت خود که از دو سال گذشته آغاز شده بود گفت: از همه افرادی که در ماه‌های گذشته دغدغه استمرار مدیریت من در سازمان را داشتند تشکر می‌کنم. افرادی با من تماس می‌گرفتند، عده‌ای با دکتر مسلمی نائینی جلسه گذاشتند و برخی نیز به مسئولان کشور سفارش من را کردند. اما فقط و فقط علاقه به شما و خدمت به جهاد دانشگاهی من را در این مجموعه استوار کرد.

او با اشاره به زحمات اعضای سازمان ادامه داد: بسیاری از همکاران ما که حتی در روزهای پنج‌‌شنبه و جمعه تا دیروقت مشغول کار هستند مایه مباهات‌اند. همکاران حوزه معاونت پژوهشی نیز با طرح‌هایی که در دست دارند باعث افتخارند.

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران افزود: یک روز از ما خواسته شد ظرف چند ساعت طرح‌های پژوهشی خود را برای شرکت در طرح پیشران آماده کنیم. با وجود دشواری آماده کردن طرح پژوهشی در این مدت کوتاه، همکاران و اعضای هیات علمی ما در معاونت پژوهشی توانستند بیش از ۱۰ طرح پژوهشی آماده کنند و این نشان‌دهنده ظرفیتی برای پروازها و دستاوردهای بلند در حوزه پژوهش است.

حبیبی همچنین با قدردانی از دکتر للـه گانی و همکارانش در معاونت درمان به خاطر افزایش خدمت رسانی مجموعه کلینیک‌های درمانی به مردم گفت: من به چشم خود می‌بینم افرادی تا دیروقت در مجموعه کار می‌کنند. اینکه یک خانم متاهل ساعت هفت یا هشت شب از محل کار خارج شود بسیار دشوار و برای من نگران کننده است و جا دارد از زحمات همه این افراد تقدیر و تشکر کنم.

او ادامه داد: اگر نتوانستیم در شورای معاونین برای شما آنطور که شایسته بود منابع مالی در نظر بگیریم از شما عذرخواهی می‌کنم.

دکتر حبیبی ادامه داد: زمانی که در هلال احمر خدمت می‌کردم در مجتمع درمانی هلال احمر کارانه ای طراحی کردیم. این کارانه بسیار تاثیرگذار بود و ارزش افزوده بیشتری ایجاد می‌کرد. این حق یک کارشناس، کارمند، پزشک و … است که از کار بیشتری که انجام می‌دهد، بیشتر بهره مند شود.

او در ادامه گفت: اگر در بعضی از قسمت ها قولی دادیم و اما نتوانستیم کار کنیم، از طرف همه اعضای شورای معاونین از شما عذرخواهی می‌کنم اما ما همه تلاش خود را به کار گرفتیم تا بهترین شرایط را برای شما فراهم کنیم.

او با بیان اینکه نبود نقدینگی یکی از علت‌های انجام نشدن کارهای مورد نظرمان است گفت: هنگام قبول مسئولیت در سازمان به دنبال شرکتی برای سرمایه‌گذاری اعضا بودم. در این سه سال نتوانستم این ایده را محقق کنم اما یک الگوی ناقص که خرید یکی از دستگاه‌های سازمان بود انجام شد.

  1. او افزود: این ظرفیت و پتانسیل وجود دارد تا موارد دیگری نیز در سال آینده اتفاق بیفتد تا همه شما از مزایایی بهره‌مند شوید و یک سرمایه‌گذاری امن، در اختیار و بدون ریسک که قابلیت نقدشوندگی انجام دهید.

او با بیان اینکه رعایت حقوق اعضا از مهمترین مسائلی بوده که در شورای معاونین سازمان به آن توجه شده است گفت: معاون پشتیبانی معمولا نمادی از اقتدار، خشم و برخورد است. اما دکتر بهرامی اولین معاونی بوده که برای پیگیری حقوق همکاران و اعضا تلاش می‌کند. از دکتر ایشان به خاطر فعالیت محکم و استوار در سختی‌های سال گذشته تقدیر و تشکر می‌کنم.

او ضمن تبریک مجدد به مناسبت فرارسیدن سال نو، ابراز امیدواری کرد که سال ۱۴۰۲ سال بسیار خوبی برای اعضای سازمان باشد و این مجموعه بتواند به مردم بهتر خدمت کند.

گفتنی است که پس از سخنرانی دکتر حبیبی، خبر ابقای او به عنوان رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با حکم دکتر مسلمی نائینی رئیس جهاد دانشگاهی کشور اعلام شد؛ بر این اساس دکتر حبیبی به مدت دو سال عهده‌دار مسئولیت این سازمان است.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید