صفحه اصلی > معاونت فرهنگی و ویژه : هفتمین جلسه شورای مرکزی سازمان دانشجویان (جوانه) برگزار شد

هفتمین جلسه شورای مرکزی سازمان دانشجویان (جوانه) برگزار شد

هفتمین جلسه شورای مرکزی سازمان دانشجویان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران (جوانه جهاد) در روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه با حضور معاون فرهنگی، مدیر فرهنگی، دبیر سازمان دانشجویان و برخی دبیران کانون ها در محل تالار دکتر معتمدی دانشکده پزشکی برگزار شد.

فاطمه شاهمرادی مدیر فرهنگی این معاونت با اشاره به حضور اعضای شورای مرکزی جوانه در جلسات ماهیانه، گفت: در این جلسات ضمن پشنهادات و انتقادات در خصوص برنامه های اجرا شده جهت برگزاری هرچه باشکوه تر، هم اندیشی و  تصمیم گیری هایی در خصوص برنامه های پیش رو صورت می پذیرد.

او افزود: در این راستا و در هفتمین جلسه شورا، اعضا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه های اجرا شده از قبیل نمایشگاه کتاب و  مسابقه کتابخوانی هفته کتاب کانون نبض اندیشه و نیز برنامه گفتاورد کانون مطالعات اجتماعی بیان کردند.

شاهمرادی ادامه داد: همچنین در ادامه جلسه، نظرات اعضا در خصوص برگزاری برنامه های پیش رو از جمله برپایی بازارچه خیریه، راه اندازی شبکه جوانه، برنامه نقد کتاب، تجهیز فضاهای دانشجویی و  راه اندازی باشگاه جوانه (تامزکلاب) به اشتراک گذاشته شد و تصمیم گیری هایی صورت پذیرفت که برگزاری هرچه بهتر برنامه های مذکور را به همراه خواهد داشت.

گفتنی است معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با برخورداری از ۱۴ کانون فعال دانشجویی که ذیل سازمان دانشجویان این معاونت (جوانه) فعالیت دارند، توانسته است در سال جاری قریب به ۴۰ برنامه فرهنگی را در زمینه‎های متنوع اجرا کند.

دیدگاهتان را بنویسید