صفحه اصلی > خبرگزاری ایسنا علوم پزشکی تهران و معاونت پژوهشی و ویژه و کرونا : ۲۵ هزار نفر در مرکز واکسیناسیون جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران واکسینه شدند

۲۵ هزار نفر در مرکز واکسیناسیون جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران واکسینه شدند

به گزارش جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، امیر لـله گانی با بیان اینکه مرکز تجمیعی واکسیناسیون جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران همچنان در حال ارائه خدمت در حوزه واکسیناسیون است گفت: همانطور که می دانید جهاد دانشگاهی مسئولیت رسمی برای تزریق واکسن بر عهده ندارد ما با نگاه کمک برای عبور از شرایط ناپایدار کشور و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در این حوزه گام برداشتیم و خوشحالیم که توانستیم کمک کوچکی به واکسیناسیون مردم کنیم.

او افزود: از شروع فعالیت مجموعه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در حوزه واکسیناسیون، تاکنون ۲۵ هزار نفر واکسینه شدند. اکنون نیز با توجه به آنکه عمده هموطنان دوز اول و دوم واکسن خود را تزریق کرده اند، بیشتر در حال ارائه خدمت واکسیناسیون به افرادی هستیم که با هدف دریافت دوز سوم به این مرکز مراجعه می کنند.

لـله گانی با بیان اینکه در واکسن سینوفارم در مجموعه درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تزریق می شود گفت: با توجه به شیوع سویه اومیکرون در جهان و کشور ما، پزشکان و متخصصان بر تزریق دوز سوم واکسن کرونا تاکید می کنند. از آنجایی که احتمالا در هفته های آینده شاهد اوج گرفته سویه اومیکرون خواهیم بود از هموطنانی که دوز بوستر واکسن خود را دریافت نکرده اند تقاضا می کنیم برای تزریق دوز سوم واکسن خود اقدام کنند تا با ایمن شدن در برابر کووید۱۹ بتوانیم از این شرایط خاص عبور کنیم.

مدیر درمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در پایان تاکید کرد: همه افراد بالای ۱۸ سال که دوز دوم خود را دریافت کرده اند می توانند برای دریافت دوز بوستر به مراکز واکسیناسیون، از جمله مرکز واکسیناسیون جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران مراجعه کنند.

مرکز واکسیناسیون جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در طبقه دوم محل مجموعه درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی یارا واقع در خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، نبش خیابان وحید نظری پلاک ۶۶ آماده خدمت رسانی به مراجعان است.

علاقهمندان برای استفاده از خدمات مجموعه درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران یا دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت یاراکلینیک به نشانی https://yaraclinic.jdtums.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید