صفحه اصلی > خبرگزاری ایسنا علوم پزشکی تهران و معاونت پژوهشی و ویژه و کنگره زخم و ترمیم بافت سال 1400 : فراخوان ششمین کنگره بین‌المللی و هشتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت

فراخوان ششمین کنگره بین‌المللی و هشتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت

تاریخ و جزئیات ششمین کنگره بین‌المللی و هشتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت اعلام شد.

به گزارش سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، پژوهشکدۀ فناوری‌های زخم و ترمیم بافت یارا و مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در اطلاعیه ای محورها، زمان برگزاری و مهلت ارسال مقالات هشتمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت را اعلام کردند.

هشتمین کنگره سالانۀ زخم و ترمیم بافت امسال با شعار «زخم، اسکار و زندگی» و با هدف معرفی و بررسی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در زمینه زخم و ترمیم بافت با امکان اعطای امتیاز بازآموزی برگزار خواهد شد.

ششمین کنگره بین‌المللی و هشتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت

در اطلاعیه سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران آمده است: دبیرخانه علمی کنگره آمادگی خود را برای دریافت مقالات علمی به زبان انگلیسی در زمینه محورهای کنگره با هدف ارائه به صورت سخنرانی و یا پوستر اعلام می دارد. این مقالات پس از تأیید، در پلتفرم کنگره نمایش داده می شود و همزمان از نویسنده مقاله برای ارائه دعوت به عمل خواهد آمد.

بر اساس اطلاعیه سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، هشتمین کنگره بین‌المللی و ششمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت نیمه دوم آذرماه در محورهای زیر برگزار خواهد شد:
• مدیریت زخم
• زخم و میکروبیوم
• زخم و سبک زندگی
• زخم و درد
• زخم و اقتصاد
• زخم و سرطان
• زخم های نامرئی
• هوش مصنوعی

همچنین ۱۵ آبان ماه به عنوان آخرین مهلت ارسال مقالات تعیین شده است.

پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت یارا از همه مراکز درمانی و تحقیقاتی، شرکت‌ها و … برای برگزاری این کنگره که به صورت وبینار و در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد دعوت به همکاری کرده است.

علاقه‌مندان برای ثبت نام، ارسال مقالات می توانند به سایت کنگره به نشانی www.wtrc.ir مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این کنگره به شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۸۰۹۴۶ – ۰۲۱۶۶۴۶۲۹۱۵ تماس حاصل کنند.


بیشتر بخوانید: 

فهرست دبیران برگزارکننده ششمین کنگره بین‌ المللی و هشتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت تکمیل شد


 

دیدگاهتان را بنویسید