صفحه اصلی > معاونت پژوهشی و ویژه و کرونا : بیماران مرکز آسم و آلرژی جهاد دانشگاهی مجوز سفر به تهران دریافت می کنند

بیماران مرکز آسم و آلرژی جهاد دانشگاهی مجوز سفر به تهران دریافت می کنند

امکان سفر بیماران شهرستانی کلینیک آسم و آلرژی جهاد دانشگاهی به تهران فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر محسن فاتح، معاون پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با اشاره به محدودیت تردد بین شهری و قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز کرونا گفت: از آنجایی که رفت و آمد به شهرهای منطقه قرمز امکان پذیر نیست و فقط ترددهای ضروری با دریافت مجوز از سوی فرمانداری‌ها امکان پذیر است، کلینیک فوق تخصصی آسم و آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برای بیماران ساکن شهرستان ها گواهی صادر می کند که بتوانند با ارائه آن به فرمانداری ها مجوز تردد به تهران را دریافت کنند.

معاون پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران توضیح داد: صدور این گواهی از این جهت اهمیت دارد که برخی بیماری‌ها مثل آسم که یک بیماری زمینه ای به شمار می‌رود دستگاه تنفسی را درگیر می کند و این موضوع در شرایط کرونایی می تواند خطرناک باشد. حتی در برخی موارد در این شرایط امکان حضور در مراکز درمانی را نداشته اند و همین موضوع منجر به مشکلاتی تنفسی در این افراد شده است.

او ادامه داد: به همین منظور، کلینیک آسم و آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به عنوان یک مرکز فوق تخصصی آسم و آلرژی با در نظر گرفتن محدودیت های عبور و مرور، تمهیداتی را در نظر گرفت که بیماران شهرستانی بتوانند بدون دغدغه خاطر با هدف معالجات پزشکی به تهران سفر کنند.

دکتر فاتح در پایان گفت: بیماران ساکن شهرهای دیگر می توانند ضمن تماس با کلینیک فوق تخصصی آسم و آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران این گواهی را برای ارائه به فرمانداری ها دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید