صفحه اصلی > خبرگزاری ایسنا علوم پزشکی تهران : دعوت جهاددانشگاهی از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت جهاددانشگاهی از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

۲۲ بهمن ۵۷ به‎عنوان نصرت قطعی ملت ایران در برابر رژیم طاغوت، نتیجه ایمان راسخ، راهنمای خبیر و صادق، همراه با عمل مؤمنانه و استقامت عزت مندانه مردم بود. مردمی که در راه دفاع از پرچم برافراشته مبارزه علیه رژیم ستمشاهی، خالصانه دل در گرو یک فقیه بصیر، آگاه به کتاب و سنت و بریده از مطامع مادّی نهادند.
پیام رهایی بخش و روشن اسلام عزیز که در پی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از سوی امام خمینی (ره) و ملت بزرگ ایران به جهانیان عرضه شد، روح کرامت و عزت در انسان ها و ملت ها را برانگیخت و در عین حال مستکبران و سرسلسله آن‎ها شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار را به وحشت انداخت و آتش کینه ایرانیان مسلمان را در دل آنان مشتعل ساخت.
دشمنانی که خشم‎شان همواره مانع شناخت ملت فداکار ایران است از همان صبحدم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تا همین امروز، عزت ملت را هدف قرار دادند و به هر ترفند و اقدام و خباثتی متوسل شدند تا مردم انقلابی را وادار کنند دست تسلیم بالا آورده و از آرمان‎های خود بازگردند. اما این آرزوی باطل به فضل الهی محقق نشده و در آینده نیز اتفاق نخواهد افتاد چرا که خدا وعده داده است “وَکانَ حَقًّا عَلَینا نَصرُ المُؤمِنینَ ” ( روم۴۷)
امروز و در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران، به رغم مشکلات تحمیلی و برخی کم کاری‎ها و غفلت‌های داخلی، ملت رشید ایران هم‎چون گذشته از دشمن غافل نخواهد شد و در جشن پیروزی انقلاب، هوشمندانه پاسخ گردنکشی‎ها، اهانت‎ها و گستاخی‎های او را خواهد داد.
جهادگران جهاددانشگاهی در آستانه فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، همگام با سایر اقشار مردم ایران، بانگ وحدت بخش الله اکبر سر می دهند و با دعوت از همگان برای حضور در راهپیمایی پرشکوه و دشمن شکن ۲۲ بهمن، عهد می‎بندند که با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه‎ای (مدظله العالی) و پاسداشت راه امام و شهیدان با تمام توان در راه تحقق آرمان‎ها و اهداف انقلاب اسلامی گام بردارند.

جهاددانشگاهی
۲۱ بهمن ۱۳۹۶

.

دیدگاهتان را بنویسید