افزونه جلالی را نصب کنید. 2 رمضان 1442 Tuesday, 13 April , 2021 ساعت ×
دیدارهای آغاز سال رئیس و معاونین سازمان
۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
بازدید 43
0

دکتر مسعود حبیبی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به همراه معاونین سازمان با حضور در دفتر دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با ایشان دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر حبیبی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال ۱۴۰۰ ابراز امیدواری کرد […]

پ
پ

دکتر مسعود حبیبی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به همراه معاونین سازمان با حضور در دفتر دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر حبیبی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال ۱۴۰۰ ابراز امیدواری کرد که همکاری ها و تعاملات مجموعه جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی تهران افزایش پیدا کند.

بنیان گذاران و مدیران جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تحصیل کردگان دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

گفتنی است سابقه دانشگاه علوم پزشکی تهران به تاسیس مدرسه دارالفنون به ریاست میرزاتقی خان امیرکبیر برمی‌گردد.

با تصویب قانون تاسیس دانشگاه تهران در مجلس شورای ملی در سال ۱۳۱۳ مدرسه طب نیز مثل دارالفنون، مدرسه علوم سیاسی و چند مدرسه دیگر در این دانشگاه ادغام شدند.

در سال ۱۳۶۵ با جدا شدن دانشکده‌های پزشکی کشور از وزارت علوم، دانشگاه علوم پزشکی تهران تاسیس شد.

دکتر حبیبی و جمعی از اعضای سازمان همچنین در دیدار جداگانه‌ای با استاد دکتر علی منتظری رئیس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی دیدار کرد و سال نو را تبریک گفت.

امروز نیز ضمن تشکیل شورای معاونین سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در سالن جلسات پژوهشکده ترمیم زخم و بافت یارا برای برنامه‌ریزی سال جدید، دکتر حبیبی با جمعی از اعضای مجموعه پژوهشکده دیدار و گفت و گو کرد.

هفته آینده نیز شورای مدیران سازمان برگزار خواهد شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.