افزونه جلالی را نصب کنید. 22 رجب 1442 Friday, 5 March , 2021 ساعت ×
سازمان جهانی بهداشت: اطلاعاتی مبنی بر خطر واکسن های کرونا برای افراد در اختیار نداریم
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۷:۵۳
بازدید 18
2

ایسنا علوم پزشکی تهران – سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد که اطلاعاتی در دست ندارد که نشان دهد واکسن های استفاده شده برای پیشگیری از ویروس کرونا خطری برای سلامتی مردم دارند. به گزارش آرتی، «سامیا سوامیناتان»کارمند ارشد علمی سازمان جهانی بهداشت شب گذشته در یک کنفرانس گفت: این قضیه بسیار مهم است. باید بیماران […]

پ
پ
ایسنا علوم پزشکی تهران – سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد که اطلاعاتی در دست ندارد که نشان دهد واکسن های استفاده شده برای پیشگیری از ویروس کرونا خطری برای سلامتی مردم دارند.

به گزارش آرتی، «سامیا سوامیناتان»کارمند ارشد علمی سازمان جهانی بهداشت شب گذشته در یک کنفرانس گفت: این قضیه بسیار مهم است. باید بیماران میزان اثربخشی سیستم نظارت بر ایمنی واکسن را درک کنند خصوصا با توجه به اینکه مدت زمان کوتاهی از ورود واکسن ها به بازار می گذرد.

سوامیناتان ابراز کرد: هر کشوری خود اقدام به نظارت می کند در حالی که سازمان جهانی بهداشت روی جنبه های هماهنگی کار می کند.

این مقام بهداشت جهانی تاکید کرد: ما کمیته مشورتی ویژه ایمنی واکسن ها داریم که به صورت هفتگی داده های وارده از همه کشورها و تولیدکنندگان و سازمان های نظارتی را بررسی می کند و تا کنون حدود ۲۰۰ میلیون دوز از واکسن های کرونا در کشورهای مختلف تزریق شده است و هیچ موضوعی که نشان از نگرانی جدی باشد، وجود نداشته است اما با این حال ما به تجزیه و تحلیل داده های آتی و نظارت در این زمینه ادامه خواهیم داد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.