جمعه, 14 آذر , 1399 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت ×
پنجمین کنگره بین المللی و هفتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت از دوازدهم تا چهاردهم آذرماه
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
بازدید 115
6
سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار می‌کند:

ایسنا علوم پزشکی تهران – پنجمین کنگره بین المللی و هفتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت به همت پژوهشکده یارا و جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به مدت سه روز از دوازدهم تا چهاردهم آذر به صورت مجازی برگزار می‌شود. زخم؛ آسیبی که در ابتدا شاید ساده به نظر برسد، اما نوع مزمن آن […]

پ
پ

ایسنا علوم پزشکی تهران – پنجمین کنگره بین المللی و هفتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت به همت پژوهشکده یارا و جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به مدت سه روز از دوازدهم تا چهاردهم آذر به صورت مجازی برگزار می‌شود.

زخم؛ آسیبی که در ابتدا شاید ساده به نظر برسد، اما نوع مزمن آن در بعضی بیماران مانند بیماران دیابتی می‌تواند تا پای قطع عضو پیش برود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، این روزها تغییر سبک زندگی، افزایش جمعیت و شیوع انواع مختلف بیماری‌ها باعث گسترده‌تر شدن زخم‌های مزمن شده‌اند. تأخیر در ترمیم یک آسیب بافتی هزینه‌های زیادی دربر دارد و بار سنگینی بر جامعه تحمیل می‌کند.

پژوهشکده فناوری های زخم و ترمیم بافت (یارا) وابسته به سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در سالهای گذشته تلاش با هدف کاهش این هزینه ها تلاش کرده طول درمان بیماران مبتلا به زخم های مزمن را کاهش داده و به کابوس قطع عضو در اثر زخم مزمن پایان بخشد.

پژوهشکده فناوری های زخم و ترمیم بافتِ جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران علاوه بر دادن آموزش های لازم به صدها پزشک و پرستار، چهار کنگره بین المللی و شش کنگره ملی زخم و ترمیم بافت برگزار کرده که هر یک از آنها فرصتی برای هم اندیشی و ارائه آخرین دستاوردهای علمی بوده است.

این پژوهشکده در ادامه مسیر خود، پنجمین کنگره بین المللی و هفتمین کنگره ملی خود را برگزار خواهد کرد.

گروه های هدف این کنگره متخصصین علوم بالینی و علوم پایه، دانشجویان پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و علوم پایه هستند که در زمینۀ درمان آسیب های بافتی فعالیت دارند.

پژوهشگران علاقمند تا روز ۲۵ آبان فرصت دارند مقالات خود را به کنگره ارسال کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت کنگره به نشانی www.wtrc.ir و سایت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به نشانی jdtums.ir مراجعه کنید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.