جمعه, 14 آذر , 1399 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت ×
جشن روپوش سفید ویژه دانشجویان پزشکی ورودی ۹۴ برگزار می شود
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
بازدید 741
12

ایسنای علوم پزشکی تهران – دکتر سیما از برگزاری جشن روپوش سفید در روز ۲۸ شهریور ماه خبر داد و گفت: این جشن در حاشیه دوره گذر از پایه به بالین با حضور ۳۰۰ نفر از دانشجویان ورودی ۹۴ به همراه دانشجویان بین الملل از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در تالار ابن سینا برگزار خواهد […]

پ
پ

ایسنای علوم پزشکی تهران – دکتر سیما از برگزاری جشن روپوش سفید در روز ۲۸ شهریور ماه خبر داد و گفت: این جشن در حاشیه دوره گذر از پایه به بالین با حضور ۳۰۰ نفر از دانشجویان ورودی ۹۴ به همراه دانشجویان بین الملل از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در تالار ابن سینا برگزار خواهد شد.
به گزارش ایسنا از روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر علیرضا سیما مدیر دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی گفت: این جشن در حاشیه دوره گذر از پایه به بالین با حضور ۳۰۰ نفر از دانشجویان ورودی ۹۴ به همراه دانشجویان بین الملل از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار می شود و در این مراسم از برگزیدگان دانشجویی ورودی ۹۴ نیز تقدیر خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: این اولین بار است که در پایان مراسم گذر از علوم پایه به بالین، جشن روپوش سفید برگزار می‌شود و اعضای هیئت رئیسه دانشکده پزشکی نیز با روپوش سفید در این مراسم حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: دانشجویان به صورت نمادین با به تن کردن روپوش سفید که منقش به آرم دانشگاه و آرم دانشکده پزشکی است دوره بالینی و حضور در بیمارستان را آغاز خواهند کرد.
در طی این مراسم چند تن از اساتید در خصوص رفتار و تعهد حرفه ای صحبت می کنند و عکس یادگاری بر سر در اصلی دانشکده پزشکی حسن ختام این مراسم خواهد بود.
“دوره گذر از پیش بالین به بالین” از سوی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، برای کمک به دانشجویان جهت یافتن پاسخ به این سوالات و آماده سازی آنان برای ورود به دوره کارآموزی برگزار می شود.
از روز شنبه ۳۰ شهریور اولین روز دوره آموزش بالینی این گروه از دانشجویان آغاز خواهد شد.
توضیح این که با حمایت مالی معاونت آموزشی دانشگاه، تیتر آنتی بادی هپاتیت B برای کلیه دانشجویان ورودی ۹۴ قبل از ورود به بیمارستان اندازه گیری شده و در صورت نیاز به تزریق واکسن به صورت فعال از طریق دفتر توسعه آموزش با ایشان جهت تزریق واکسن تماس خواهد گرفته شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.