دوشنبه, 10 آذر , 1399 15 ربيع ثاني 1442 Monday, 30 November , 2020 ساعت ×
برگزاری اولین نشست علمی گروه پژوهشی سبک زندگی و مدیریت سلامت در منزل
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۰۸
بازدید 84
4

اولین نشست علمی گروه پژوهشی سبک زندگی و مدیریت سلامت در منزل تحت عنوان “اصول تجاری سازی و مدل های کسب کار” در تاریخ ۶ آذرماه از ساعت ۸ تا ۱۰ در محل گروه پژوهشی برگزار شد. این نشست با سخنرانی آقای طهماسبی مدیر مالی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران و دکتر زالی مدیر […]

پ
پ

اولین نشست علمی گروه پژوهشی سبک زندگی و مدیریت سلامت در منزل تحت عنوان “اصول تجاری سازی و مدل های کسب کار” در تاریخ ۶ آذرماه از ساعت ۸ تا ۱۰ در محل گروه پژوهشی برگزار شد.

این نشست با سخنرانی آقای طهماسبی مدیر مالی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران و دکتر زالی مدیر مرکز درمان در منزل “دم” و با حضور اعضای گروه پژوهشی، کادر ستادی مرکز درمان در منزل “دم” و  برخی دیگر از کارکنان از سایر واحدهای جهاد علوم پزشکی تهران برگزار شد.

در این نشست که با هدف ارائه مطالب علمی در زمینه راه اندازی، توسعه و تجاری سازی خدمات درمانی در منزل تشکیل شده بود آقای طهماسبی مطالبی را در زمینه اصول علمی مدیریت استراتژیک و مدل های کسب و کار ارائه دادند.

در ادامه دکتر زالی با بیان اینکه در مرکز دم نیازمند توسعه و همراه شدن با جریان پیشرفت تکنولوژی هستیم، از در دستور کار قرار گرفتن راه اندازی “دم نوین” خبر دادند و پیش نیاز دستیابی به این مهم را، آگاهی از چند و چون کار و اصول تجاری سازی خدمات درمانی در منزل دانستند.

اصول علمی مراحل تجاری سازی، توسط دکتر زالی ارائه گردید و در نهایت با بحث و گفتگو درباره مطالب ارائه شده توسط حضار، نشست پایان یافت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.