جمعه, 2 آبان , 1399 7 ربيع أول 1442 Friday, 23 October , 2020 ساعت ×
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
بازدید 7
1

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به رونمایی تعدادی از محصولات شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی تهران در جشنواره ابن‌سینا اظهار کرد: این محصولات می‌توانند ارزآوری بسیار خوبی را برای کشور داشته باشند. به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران،‌ دکتر صحرائیان در جشنواره ابن‌سینا که امروز در دانشگاه […]

پ
پ
معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به رونمایی تعدادی از محصولات شرکت‌های دانش بنیان دانشگاه علوم پزشکی تهران در جشنواره ابن‌سینا اظهار کرد: این محصولات می‌توانند ارزآوری بسیار خوبی را برای کشور داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران،‌ دکتر صحرائیان در جشنواره ابن‌سینا که امروز در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد،‌ اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران موفقیت چشمگیری در سه زمینه آموزش،‌ پژوهش و خدمت‌رسانی به دست آورده است که باید از بزرگانی که در این زمینه همواره فعالیت می‌کنند،‌ تقدیر شود و قدردانی به عمل آید.
وی یادآور شد: در سه حوزه آموزش‌، پژوهش و درمان کمیته‌های تخصصی تشکیل شد و برگزیدگان در این کمیته‌ها به رقابت پرداختند. همچنین با توجه به روند برگزاری جشنواره ابن‌سینا، همچون سال‌های گذشته فراخوان این جشنواره در آذر ماه منتشر شد و ۸۰ نفر در زمینه آموزش،‌ ۷۶ نفر در پژوهش و ۱۰ نیز در زمینه ارائه خدمات ثبت نام کردند.
صحرائیان افزود: در ادامه فرآیند برگزاری جشنواره ابن‌سینا، ‌کمیته‌های داوری به صورت تخصصی کار خود را ادامه دادند و در پنج محور آموزشی،‌ پنج محور خدمات و اخلاق‌حرفه‌ای و ۹ محور پژوهشی شرکت‌کنندگان به رقابت پرداختند و امتیازبندی شدند و در نهایت جلسه نهایی داوری برگزار شد.
معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به خدمت‌رسانی شرکت‌های دانش بنیان در دانشگاه علوم پزشکی تهران،‌ در پایان گفت: در جشنواره ابن‌سینا بخشی از محصولات شرکت های دانش بنیان رونمایی شد که می‌توانند ارزآوری خوبی برای کشور داشته باشند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.