افزونه جلالی را نصب کنید. 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021 ساعت ×
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
بازدید 97
5

دوره آموزشی نهال مهر، به همت کانون نیکوکاری کیش مهر دانشگاه علوم پزشکی تهران و کانون آموزش و پژوهش سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران؛ این دوره آموزشی بلندمدت با هدف یادگیری عملی دانشجویان دانشگاه فوق‌الذکر، توانمندی ایشان در زمینه‌های […]

پ
پ

دوره آموزشی نهال مهر، به همت کانون نیکوکاری کیش مهر دانشگاه علوم پزشکی تهران و کانون آموزش و پژوهش سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران؛ این دوره آموزشی بلندمدت با هدف یادگیری عملی دانشجویان دانشگاه فوق‌الذکر، توانمندی ایشان در زمینه‌های متعدد مدیریتی، ارتباطی و خلاقیت  با شعار learning by doing برگزار می شود.
در سومین کارگاه این دوره، با موضوع «نحوه برگزاری یک جلسه کارآمد» نگار سادات احمدی از دانشجویان پزشکی، به تبیین دیدگاه های مدیران موفق در نحوه برگزاری جلسه و ارائه راهکار برای کارآمد بودن جلسات پرداخته و در قالب کار گروهی به نقش های مختلف افراد با شخصیت های مختلف و تاثیر آنها در نحوه پیشبرد جلسه اشاره کرد.
در کارگاه چهارم احمدرضا حجتی مروست از دیگر دانشجویان رشته پزشکی این دانشکده با موضوع «خلاقیت»، در آغاز با مطرح کردن معماها و سوالات هوش مبتنی بر خلاقیت به حساس سازی ذهن شرکت کنندگان در کارگاه پرداخته و در ادامه به تبیین چرایی اهمیت خلاقیت در پیشبرد فعالیت های سازمان ها و نیز انواع شخصیت ها از نظر خلاق بودن پرداخت.
لازم به ذکر است اولین دوره آموزشی نهال مهر با موضوعات «یخ شکنی» و «راهبری» برگزار شد. همچنین این دوره آموزشی، به مدت ۴ هفته دیگر با موضوعات مدیریت پروژه، کارگروهی، ارزیابی پروژه، ارائه پروژه، اصول ارائه، اصول مذاکره و تشکیل تیم و گروه پویا ادامه خواهد داشت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.