دوشنبه, 5 آبان , 1399 10 ربيع أول 1442 Monday, 26 October , 2020 ساعت ×
کلیات برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران تصویب گردید
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵
بازدید 21
1

کلیات برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران هم زمان با برنامه راهبردی این واحد و براساس برنامه پنج ساله توسعه کشور و جهاد دانشگاهی که از سال ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ درحال تدوین است، تصویب گردید. به گفته علیرضا عمومی مدیر برنامه و بودجه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران، تصویب کلیات این […]

پ
پ

کلیات برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران هم زمان با برنامه راهبردی این واحد و براساس برنامه پنج ساله توسعه کشور و جهاد دانشگاهی که از سال ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ درحال تدوین است، تصویب گردید. به گفته علیرضا عمومی مدیر برنامه و بودجه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران، تصویب کلیات این طرح پیرو جلسات متعددی با رئیس و معاونین محترم جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران از آذرماه سال جاری به طور متوالی با دستور جلسات و تاکید دکتر سید مهدی طبایی رئیس واحد برگزار گردید صورت گرفت.

کلیات طرح برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران شامل اهداف پنج ساله (۱۳۹۶ – ۱۴۰۰) هریک از حوزه های پژوهشی، آموزشی، فرهنگی و پشتیبانی مورد بحث، بررسی و نقد هریک از مدیران ارشد و میانی این حوزه ها قرار گرفت و در نهایت در جلسه شورای معاونین مورخ یکشنبه ۸ اسفند ۹۵ نهایی شد و به تأیید رسید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.