سه شنبه, 6 آبان , 1399 11 ربيع أول 1442 Tuesday, 27 October , 2020 ساعت ×
پنجاه و هشتمین ژورنال کلاب مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار گردید
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
بازدید 31
1

پیرو برگزاری منظم ژورنال کلابهای مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی این ژرنال کلاب با موضوع « سیستم های ترمیمی DNA» و با سخنرانی « دکتر مجید پرنور » عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی، در تاریخ ۲۶ مهرماه و در محل سالن کنفرانس معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد. در این نشست علمی […]

پ
پ

پیرو برگزاری منظم ژورنال کلابهای مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی این ژرنال کلاب با موضوع « سیستم های ترمیمی DNA» و با سخنرانی « دکتر مجید پرنور » عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی، در تاریخ ۲۶ مهرماه و در محل سالن کنفرانس معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در این نشست علمی که با حضور اعضای هیئت علمی جهاد علوم پزشکی تهران و کارشناسان پژوهشی مرکز تحقیقات لیزر برگزار شد ، دکتر پرنور در مورد مکانیسم های ترمیمی مختلف DNA در سیستم های یوکاریوتی و پروکاریوتی و همچنین مولکول ها و پروتئین های درگیر در مکانیسم ترمیم و نقش هر یک از آنها توضیحاتی ارائه نمودند.
سخنران این ژورنال کلاب در پایان خاطر نشان کردند : انتظار می رود تا با پیشرفتها و مطالعات بیشتر در زمینه مولکول های درگیر در مکانیسم ترمیم DNA ، کمک شایانی در درمان بیماریهای نوظهور به جامعه بشری ارائه نماید.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.