دوشنبه, 5 آبان , 1399 10 ربيع أول 1442 Monday, 26 October , 2020 ساعت ×
انتصاب مدیر کمیته برنامه و بودجه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران
۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۴۱
بازدید 20
0

طی حکمی از سوی دکتر سید مهدی طبایی سرپرست جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران جناب آقای علیرضا عمومی به عنوان “مدیر و دبیر کمیته برنامه و بودجه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران” منصوب شد. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران، متن حکم صادره از سوی دکتر طبایی، خطاب به آقای […]

پ
پ

طی حکمی از سوی دکتر سید مهدی طبایی سرپرست جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران جناب آقای علیرضا عمومی به عنوان “مدیر و دبیر کمیته برنامه و بودجه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران” منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران، متن حکم صادره از سوی دکتر طبایی، خطاب به آقای عمومی به شرح زیر است :
تدوین برنامه‌های کلان و بلندمدت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران مستلزم ترسیم ساختار دقیق و منظم بودجه‌بندی سالیانه تمامی مراکز و بخش‌های مختلف واحد همراه با مشخص شدن جزئیات دقیق پیش‌بینی درآمد و هزینه‌های سالیانه بخش‌های مختلف واحد در راستای اهداف کلان واحد است.

لذا نظر به تعهد و تجارب جنابعالی در این حوزه و با عنایت به پیشنهاد معاون محترم پشتیبانی واحد، به موجب این حکم به مدت ۲ سال بعنوان مدیر برنامه و بودجه و دبیر کمیته برنامه و بودجه جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران منصوب میگردید.
امید است با مشارکت حضرتعالی و همفکری سایر اعضای محترم کمیته، در تدوین، بررسی و پیگیری مصوبات و اجرای دقیق برنامههای راهبردی و بودجهریزی عملیاتی واحد منطبق با اهداف و سیاستهای کلان جهاد دانشگاهی و نظارت بر اجرای دقیق آن، شاهد نتایج مطلوبی در این حوزه باشیم.

روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ضمن تبریک برای ایشان موفقیت و سربلندی در امور محوله را آرزومند است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.