افزونه جلالی را نصب کنید. 22 ذو الحجة 1442 Saturday, 31 July , 2021 ساعت ×
سالها برای دریاچه ارومیه خون دل خوردند و سرانجام در ماموریتی غمبار به جای مرکب از قلمشان خون چکید
۰۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۷
4
پیام تسلیت جهاد دانشگاهی و ایسنا واحد علوم پزشکی تهران برای درگذشت مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران خبرگزاری های ایسنا و ایرنا

سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در پیام تسلیتی درگذشت خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران خبرگزاری های ایسنا و ایرنا را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی در این پیام آمده است: سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران درگذشت غمبار خبرنگاران فرهیخته خبرگزاری های ایسنا و ایرنا، خانم ها […]

پ
پ

سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در پیام تسلیتی درگذشت خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران خبرگزاری های ایسنا و ایرنا را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی در این پیام آمده است: سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران درگذشت غمبار خبرنگاران فرهیخته خبرگزاری های ایسنا و ایرنا، خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی در فاجعه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران که برای تهیه گزارش از وضعیت دریاچه ارومیه به عنوان یکی از دغدغه های اصلی محیط زیستی کشور عازم استان آذربایجان غربی شده بودند را به خانواده آن عزیزان و همچنین جامعه رسانه ای کشور تسلیت عرض می کند و برای سایر خبرنگارانی که در این حادثه مجروح شده اند از خداوند متعال شفای عاجل و همچنین طلب صبر مسالت دارد.

پیام تسلیت ایسنا واحد علوم پزشکی تهران در غم از دست دادن همکاران خود

همچنین ایسنا واحد علوم پزشکی تهران نیز در پیامی این فاجعه را به بازماندگان خانم ها کریمی و یاسینی تسلیت گفت. در پیام ایسنا واحد علوم پزشکی تهران آمده است:

قلم قاصر است در نوشتن از همکاران‌مان که سالها برای دریاچه ارومیه خون دل خوردند و سرانجام در ماموریتی غمبار به جای مرکب از قلمشان خون چکید. گمان می کردیم خبرنگاران میدان‌های جنگ هستند که جان خود را برای انجام ماموریت بر دست میگذارند؛ فقط خدا می داند چرا محیط زیست به جای دنبال کردن “زیست و زندگی” خود روز به روز به سوی زوال می‌رود و دغدغه‌مندانش نیز این چنین قربانی می‌شوند.
مهشاد جان همکار عزیز ایسنایی! شرمنده ایم که به جای آنکه هفته آینده شریک شادی عروسی ات شویم باید این هفته برایت رخت عزا بر تن می کردیم.

ریحانه عزیز! وصیت کرده بودی حق نداریم پس از مرگت زندگی را برای دیگر عزیزان‌، لحظه‌ای غمگین وسخت کنیم. الحق وصیت دشواری است و ما شرمنده ایم که همه عزادار تو شده اند.

این فاجعه را به خانواده تان و سایر همکاران رسانه ای به ویژه بهراد رزمجو، دیگر همکار عزیزمان (همسر ریحانه یاسینی) تسلیت می گوییم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.