افزونه جلالی را نصب کنید. 21 رجب 1442 Thursday, 4 March , 2021 ساعت ×
بازدید ناظران و مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاد دانشگاهی از پژوهشکده زخم و ترمیم بافت
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۹:۵۳
بازدید 93
8

ناظران و مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاد دانشگاهی با حضور در پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران (یارا) از پیشرفت‌ طرح‌های فناورانه این مجموعه بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، در این بازدید که روز یکشنبه ۲۶ بهمن انجام شد دکتر شمسیان، دکتر غلامرضا اسماعیلی […]

پ
پ

ناظران و مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاد دانشگاهی با حضور در پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران (یارا) از پیشرفت‌ طرح‌های فناورانه این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، در این بازدید که روز یکشنبه ۲۶ بهمن انجام شد دکتر شمسیان، دکتر غلامرضا اسماعیلی جاوید مدیر کل دفتر تخصصی پزشکی، خانم حمیده والی و آقای رضایی از دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی و همچنین دکتر مسعود حبیبی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و دکتر رضا حسین زاده معاون پژوهشی پژوهشکده یارا حضور داشتند.

جلسه بررسی طرح فناورانه تولید آنزیم تریپسین بخشی از برنامه بازدید بود که در آن دکتر حسن رسولی مسئول طرح با تشریح روند طرح ناظران را در جریان مراحل این طرح قرار داد.

پس از این جلسه ناظران و مدیرکل دفتر تخصصی پزشکی جهاد دانشگاهی از آزمایشگاه های تحقیقاتی و مرکز جامع زخم و ترمیم بافت بازدید کردند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.