افزونه جلالی را نصب کنید. 22 رجب 1442 Friday, 5 March , 2021 ساعت ×
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران روز زن را به همه بانوان مجموعه تبریک گفت
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
بازدید 227
10
به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و بزرگداشت مقام زن دکتر مسعود حبیبی، رئیس جهاد علوم پزشکی تهران با حضور در مراکز و زیرمجموعه‌های سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران روز زن را تبریک گفت و با اهدای گل و هدیه از بانوان مجموعه قدردانی کرد.
پ
پ

حبیبی با بیان اینکه روز زن فرصت خوبی برای تقدیر از همسران و مادرانمان را فراهم کرده است گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) می فرماید الاجار ثم الدار
و زنان جامعه ما مصداقی عینی از این فرمایش می باشند زنان و مادران ما همواره همسران، فرزندان، و اعضای خانواده را بر خود مقدم می‌دانند. این ویژگی ارزنده و قابل تحسین زنان جامعه ما می باشد . زن در جامعه و فرهنگ ما از جایگاه بالای برخوردار میباشند اگر به جوامع مترقی نگاه کنید می‌بینید زنان آن جوامع مورد توجه و محل اثر هستند و برعکس آن هم صادق است؛ هرگاه که زن تحقیر شود، به او توجه نشود و فرصتی نداشته باشد در آن فرهنگ‌ و جامعه پیشرفتی دیده نمی‌شود. این موضوع در خانواده‌ها هم صدق می‌کند خانواده‌هایی موفق هستند که در آن‌ها زنان با احترام و مورد توجه هستند و آنان بادرایت، تدبیر،از خود گذشتگی فرزندان را تربیت و سامان خانواده را مدیریت می‌کنند.
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران خطاب به بانوان مجموعه گفت: شما که شاغل هستید به اندازه همسرانتان در عرصه اجتماعی اثر گذارید و از طرف دیگر در خانه مسئولیت و رسیدگی به امور خانه و تربیت فرزندان را بعهده دارید باید از این تلاش مضاعف شما تقدیر و تشکر کنیم. همه شما برای ما بزرگ، ارزشمند هستید و ما قدردان شما هستیم.
حبیبی ادامه داد: جمله حضرت امام (ره) می‌فرمایند مرد از دامان زن به معراج می‌رود. این صحبت امام بسیار متعالی است و گویای آن است که این زنان هستند که زیرساخت‌های اجتماعی و فرهنگی هر جامعه‌ای را فراهم می‌کنند و موجبات پیشرفت و تعالی جامعه و کشور را فراهم می‌آورند.


ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.