افزونه جلالی را نصب کنید. 22 رجب 1442 Friday, 5 March , 2021 ساعت ×
بهمن سال جاری واکسیناسیون گروه های آسیب پذیر در کشور آغاز می شود
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۶:۲۶
بازدید 61
1

ایسنا علوم پزشکی تهران – سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: با واردات واکسن کرونا انتظار داریم در فاز نخست بهمن سال جاری واکسیناسیون گروه های اولویت دار و آسیب پذیر جامعه در کشور آغاز شود. علیرضا رئیسی در برنامه تلویزیونی گفتگوی ویژه شبکه خبر اظهار کرد: این واکسن که تمام فرآیندهای آن مورد […]

پ
پ

ایسنا علوم پزشکی تهران – سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: با واردات واکسن کرونا انتظار داریم در فاز نخست بهمن سال جاری واکسیناسیون گروه های اولویت دار و آسیب پذیر جامعه در کشور آغاز شود.

علیرضا رئیسی در برنامه تلویزیونی گفتگوی ویژه شبکه خبر اظهار کرد: این واکسن که تمام فرآیندهای آن مورد تایید قرار گرفته و گواهی نامه های مربوطه را اخذ کرده تهیه و وارد کشور خواهد شد.

وی با بیان اینکه در فاز دوم واکسن از طریق کوواکس که ۵۲ میلیون دلار وجه آن نیز پرداخت شده ۱۶ میلیون و ۸۰۰ هزار دوز واکسن وارد کشور می شود، گفت: در فهرست بهداشت جهانی ایران در میان کشورهای اولویت دار قرار گرفته که به محض ورود این واکسن ها، واکسیناسیون گروه های هدف آغاز خواهد شد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: سومین فاز تهیه واکسن کرونا از طریق ستاد اجرایی، واکسن رازی که مجوز  لازم را گرفته و واکسن پاستور است که تکنولوژی آن وارد کشور شده و اگر مشکلی پیش نیاید تا خرداد ماه سال آینده تولید آن در کشور به مرحله انبوه خواهد رسید.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: زمانی مرگ ومیر ما روزانه ۵۰۰ نفر بود و با تغییر رفتار مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی، هم اکنون به اینجا رسیدیم و اگر ویروس انگلیسی هم وارد کشور شود، ما ملزم هستیم که پروتکل های بهداشتی را به شدت رعایت کنیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.