دوشنبه, 6 بهمن , 1399 12 جماد ثاني 1442 Monday, 25 January , 2021 ساعت ×
امیر للـه گانی مشاور ریاست و مدیر امور درمان جهاد علوم پزشکی تهران شد
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
بازدید 111
5
با حکم دکتر مسعود حبیبی؛

دکتر مسعود حبیبی، رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در حکمی امیر للـه گانی را به عنوان مشاور خود و مدیر امور درمان سازمان منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، در این حکم آمده است: با عنایت به تنوع و گستردگی فعالیت‎های درمانی در سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی […]

پ
پ

دکتر مسعود حبیبی، رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در حکمی امیر للـه گانی را به عنوان مشاور خود و مدیر امور درمان سازمان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، در این حکم آمده است: با عنایت به تنوع و گستردگی فعالیت‎های درمانی در سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و ضرورت انسجام و ارتقای فعالیت‎های درمانی و نظر به سوابق ارزشمند و شایستگی‎های علمی و اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور رئیس و مدیر امور درمان سازمان منصوب می‎گردید.

بسترسازی برای حفظ کرامت مراجعه کنندگان ، ایجاد فرصت سرمایه­گذاری برای درمانگران،  ایجاد زیرساخت­های نرم افزاری و تله مدیسین، ارتقاء کیفیت خدمات درمانی با استفاده از تکنولوژی­های روز حوزه سلامت و گسترش قراردادهای سازمانی از جمله وظایف محول شده از سوی دکتر حبیبی به مدیر امور درمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران است.

للـه‌گانی دارای سوابقی همچون معاونت آموزش جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، معاونت دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر و همچنین معاونت آموزشی و پژوهشی این سازمان است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.