دوشنبه, 6 بهمن , 1399 12 جماد ثاني 1442 Monday, 25 January , 2021 ساعت ×
تقدیر و تشکر ریاست و مشاوران سازمان از دست اندرکاران مجموعه های پژوهشی
۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶
بازدید 238
5

دکتر مسعود حبیبی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و مشاوران او از مجموعه های پژوهشی بازدید و از زحمات آنها تقدیر و تشکر کردند. ابوالفضل امینی هرندی مدیر روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با بیان این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن روز پژوهش با توجه به اینکه جهاد علوم […]

پ
پ

دکتر مسعود حبیبی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و مشاوران او از مجموعه های پژوهشی بازدید و از زحمات آنها تقدیر و تشکر کردند.

ابوالفضل امینی هرندی مدیر روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با بیان این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن روز پژوهش با توجه به اینکه جهاد علوم پزشکی تهران یک مجموعه پژوهش محور است دکتر حبیبی همراه با دکتر علیرضا بهرامی، مشاور عالی ریاست، دکتر سیدمهدی طبایی، و آقای لله‌گانی در معاونت پژوهشی و همچنین پژوهشکده فناوری های زخم و ترمیم بافت یارا حاضر شدند و با اهدای گل از زحمات پژوهشگران، گروه‌های پژوهشی و دست اندرکاران این مراکز تقدیر و تشکر کردند.
گفتنی است پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت (یارا) که همراه با مرکز درمان زخم به صورت پژوهشی و درمانی بر روی درمان زخم های مزمن تمرکز دارد یکی از زیرمجموعه های وابسته به سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.