دوشنبه, 10 آذر , 1399 15 ربيع ثاني 1442 Monday, 30 November , 2020 ساعت ×
سخنگوی دولت: رعایت مسائل بهداشتی در مقابله با کرونا هنوز رضایت بخش و کافی نیست
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
بازدید 18
1

ایسنا علوم پزشکی تهران – سخنگوی دولت با بیان اینکه رعایت دستورالعمل های بهداشتی از ۴۲ درصد در دو هفته قبل به ۵۴ درصد رسیده است، گفت: رعایت مسائل بهداشتی در مقابله با کرونا هنوز رضایت بخش و کافی نیست. دکتر علی ربیعی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا علوم پزشکی تهران، درخصوص رعایت پروتکل […]

پ
پ

ایسنا علوم پزشکی تهران – سخنگوی دولت با بیان اینکه رعایت دستورالعمل های بهداشتی از ۴۲ درصد در دو هفته قبل به ۵۴ درصد رسیده است، گفت: رعایت مسائل بهداشتی در مقابله با کرونا هنوز رضایت بخش و کافی نیست.

دکتر علی ربیعی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا علوم پزشکی تهران، درخصوص رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم و ارزیابی قانون استفاده از ماسک در مدت گذشته، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم به ویژه در ادارات افزایش یافته است، در مراکز عمومی که مسئول وجود داشته و قابلیت نظارت و تنبیه نیز بوده، رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزایش یافته است. همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بخش صنعت و خدمات عمومی بالا بوده و در نانوایی‌ها و بانک‌ها نظارت و سختگیری بیشتری صورت می‌گیرد، ولی رعایت مسائل بهداشتی هنوز رضایت بخش و کافی نیست.

وی بیان کرد: به رغم همه تاکیدات رعایت دستورالعمل های بهداشتی از ۴۲ درصد در دو هفته قبل به ۵۴ درصد رسیده است و امیدواریم با همکاری همه مردم عزیز این روند افزایش یابد و رعایت دستورالعمل ها باید به بالای ۹۰ درصد برسد.

وی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی توسط آحاد مردم تأکید کرد و گفت: از همه هموطنان می خواهیم ضمن حمایت خود با مراعات پروتکل ها، به اقدامات حمایتی که توسط آحاد مردم و نهادهای اجتماعی و خیریه ای در روزهای اول شکل گرفته بود، ادامه دهند.

وی در پایان از تلاش کادر درمان تشکر و اظهار کرد: مجددا از تلاش های کادر بهداشت و درمان در سراسر کشور تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم مردم با رعایت دستورالعمل بهداشتی، باری از دوش این قشر زحمت کش بردارند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.