افزونه جلالی را نصب کنید. 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021 ساعت ×
کارگاه بهسازی فردی با موضوع مدل های ذهنی و الگوهای شخصیت برگزار شد.
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
بازدید 265
6

اولین کارگاه دوره بهسازی فردی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران به همت کانون کارآفرینی و با همکاری مرکز منش این سازمان، در ۱۴ مهرماه با عنوان «مدل‎های ذهنی و الگوهای موفقیت» برگزار شد. این کارگاه با تدریس دکتر رحیم فرضی پور برگزار شد و در آن به موضوع مدل‎های ذهنی و الگوهای موفقیت پرداخته […]

پ
پ

اولین کارگاه دوره بهسازی فردی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران به همت کانون کارآفرینی و با همکاری مرکز منش این سازمان، در ۱۴ مهرماه با عنوان «مدل‎های ذهنی و الگوهای موفقیت» برگزار شد.
این کارگاه با تدریس دکتر رحیم فرضی پور برگزار شد و در آن به موضوع مدل‎های ذهنی و الگوهای موفقیت پرداخته شد.
در این کارگاه ابتدا از شرکت‎کنندگان دو تست شخصیت‎شناسی  BMTIو چپ مغزی و راست مغزی به عمل آمد و سپس در طول کارگاه مباحث متعددی از جمله تیپ‎های شخصیتی، شیوه‎های شناخت مدل‎های ذهنی و … مطرح گردید.
دوره مدون بهسازی فردی از مهر ۹۹ در قالب ۹ کارگاه دو ساعته آنلاین جهت آموزش مهارت‎های کارآفرینی طراحی شده است و به کاوش در رفتارها و پندارهای افراد می‎پردازد و مانندروان‎شناسی خصوصی افراد را به عرصه تجلی‎های رفتاری می‎کشاند، با سوالات خود به درون ایشان نفوذ می‎کند و افراد را باز می‎شناساند و چون آینه ای است که انسان را در خود منعکس می‎سازد و ضعف‎ها و قدرت‎های وی را بر می‎شمرد؛ دست وی را می‏گیرد، از انزوا و ظلمت خویش بیرون می‎کشد و به روشنی به توصیف ایشان می‎پردازد.

ثبت نام در این دوره مدون از طریق سایت ایوند ( https://evand.com/events/66005 ) و یا کانال کارآفرینی ( @karafarinitums ) امکان‎پذیر می‎باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.