جمعه, 3 بهمن , 1399 9 جماد ثاني 1442 Friday, 22 January , 2021 ساعت ×
جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران خدمات روانشناسی ارائه می‌دهد
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۹:۱۶
بازدید 236
11
با دریافت مجوز تاسیس مرکز مشاوره

سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران مجوز تاسیس مرکز تخصصی خدمات روانشناسی را دریافت کرد. جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با هدف با هدف ارتقاء سلامت جامعه و توسعه مراکز خدمات تخصصی سال گذشته اقدام به تأسیس مرکز تخصصی خدمات روانشناسی و مشاوره کرد. به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، مجوز تأسیس […]

پ
پ

سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران مجوز تاسیس مرکز تخصصی خدمات روانشناسی را دریافت کرد.

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با هدف با هدف ارتقاء سلامت جامعه و توسعه مراکز خدمات تخصصی سال گذشته اقدام به تأسیس مرکز تخصصی خدمات روانشناسی و مشاوره کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، مجوز تأسیس این مرکز پس از انجام مراحل قانونی ۲۲ شهریورماه امسال از سوی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره دریافت شد.

مریم صداقت، عضو هیئت علمی گروه پژوهشی سبک زندگی و مدیریت سلامت جهاد دانشگاهی به عنوان نماینده این سازمان برای این مجوز معرفی شده است.

دکتر محسن فاتح معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با تبریک برای دریافت این مجوز به جهادگران هدف از تأسیس مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره را داشتن سهمی مؤثر در پیشگیری و درمان آسیب های روانی در جامعه به وسیله ارائۀ خدمات کیفی و پیشرو خواند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.