دوشنبه, 5 آبان , 1399 10 ربيع أول 1442 Monday, 26 October , 2020 ساعت ×
سازمان بهداشت جهانی انجام آزمایش بالینی داروهای گیاهی آفریقایی برای درمان کرونا را تصویب کرد
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
بازدید 56
2

ایسنا علوم پزشکی تهران – سازمان بهداشت جهانی روز گذشته پروتکل انجام آزمایش بالینی روی داروهای گیاهی آفریقایی به عنوان درمان های بالقوه ویروس کرونا و دیگر بیماری های همه گیر را تصویب کرد. به گزارش العربیه، شیوع کووید۱۹ مسئله استفاده از داروهای سنتی در معالجه بیماری های معاصر  را مطرح کرده و موافقت سازمان […]

پ
پ
ایسنا علوم پزشکی تهران – سازمان بهداشت جهانی روز گذشته پروتکل انجام آزمایش بالینی روی داروهای گیاهی آفریقایی به عنوان درمان های بالقوه ویروس کرونا و دیگر بیماری های همه گیر را تصویب کرد.

به گزارش العربیه، شیوع کووید۱۹ مسئله استفاده از داروهای سنتی در معالجه بیماری های معاصر  را مطرح کرده و موافقت سازمان بهداشت جهانی با آزمایش تاثیر داروهای گیاهی روی درمان کرونا، در راستای ترغیب آشکار نسبت به انجام آزمایش روی این داروها و مشابه آن چیزی است که در آزمایشگاهها صورت می گیرد.

موافقت سازمان بهداشت جهانی با آزمایش تاثیر داروهان گیاهی روی کرونا پس از آن صورت می گیرد که برخی کشورهای آفریقایی از تاثیر بالای برخی داروهای گیاهی روی درمان ویروس کرونا سخن به میان اورده بودند.

براساس این گزارش، کارشناسان سازمان بهداشت جهانی روز شنبه پروتکلی را برای انجام مرحله سوم کارآزمایی بالینی روی داروهای گیاهی به عنوان درمانی برای کووید۱۹ تصویب کردند.

گفتنی است آندری راجولینا، رئیس جمهور ماداگاسکار در افریقای شرقی چند ماه پیش یک نوشیدنی گیاهی را معرفی کرد و مدعی شد که با آن می توان بیماری ناشی از ویروس جدید کرونا را علاج نمود.

راجولینا در برابر دیپلومات های خارجی و خبرنگاران در انستیتو تحقیقات کاربردی گفت: «آزمایش هایی صورت گرفته اند و دو تن تا اکنون با نوشیدن این ادویه گیاهی شفایاب شده اند.»

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.