جمعه, 2 آبان , 1399 7 ربيع أول 1442 Friday, 23 October , 2020 ساعت ×
رییس بیمارستان بهرامی اعلام کرد: «دریافت مجوز IPD» و «راه اندازی مرکز جامع آزمون» مهم ترین برنامه های سال جاری  
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
بازدید 102
3

ایسنا علوم پزشکی تهران – رییس بیمارستان کودکان بهرامی مهم ترین برنامه هایی که این بیمارستان در سال جاری در دستور کار دارد را اعلام کرد. دکتر یوسف مجتهدی در گفت وگو با ایسنا علوم پزشکی تهران، به مهم ترین برنامه های در دستور کار بیمارستان بهرامی در سال جاری اشاره و اظهار کرد: مهم […]

پ
پ

ایسنا علوم پزشکی تهران – رییس بیمارستان کودکان بهرامی مهم ترین برنامه هایی که این بیمارستان در سال جاری در دستور کار دارد را اعلام کرد.

دکتر یوسف مجتهدی در گفت وگو با ایسنا علوم پزشکی تهران، به مهم ترین برنامه های در دستور کار بیمارستان بهرامی در سال جاری اشاره و اظهار کرد: مهم ترین برنامه ارتقای سیستم های گردش کار بیمارستان، افزایش رضایت ارباب رجوع و ارتقای شاخص ها از نظر آموزشی و درمانی است.

وی ادامه داد: سعی ما این است که با هماهنگی معاونت آموزشی دانشگاه، یک مرکز جامع آزمون در قسمت شرق تهران راه اندازی کنیم و فعالیت های آموزشی دانشگاه و بیمارستان بهرامی را در دستور کار قرار دهیم.

وی گفت: سعی داریم رشته های فوق تخصصی موجود در بیمارستان بهرامی را فعال تر کنیم، هم اکنون یک بخش تازه تاسیس ریه داریم و در تلاش هستیم وضعیت جذب بیمار در این بخش را ارتقا ببخشیم.

وی بیان کرد: در حال راه اندازی واحد نوار عصب، عضله و درمانگاه طب فیزیکی و توان بخشی هستیم که چند نمونه آن انجام شده است. با جذب یک عضو علمی از گروه طب فیزیکی و توان بخشی که خوشبختانه به ما اختصاص داده شده و فعال تر کردن درمانگاه ها و کلینیک ها در این زمینه گام های بیشتری برخواهیم داشت.

دکتر مجتهدی به دریافت مجوز IPD اشاره و خاطرنشان کرد: مراحل اعطای دریافت مجوز IPD انجام شده و امیدواریم درسال جاری پذیرش بیماران بین المللی در بیمارستان بهرامی را داشته باشیم. بیمارستان به طور ویژه در دو بخش و در سایر قسمت ها تا حدی در این زمینه پیش قدم است، مهم ترین قسمتی که بیمارستان بهرامی می تواند به بیماران بین المللی خدمات ارایه دهد، بخش جراحی کودکان می باشد.

رییس بیمارستان کودکان بهرامی افزود: بیمارستان بهرامی از قدیمی ترین بیمارستان های کودکان در کشور است و اساتید و چهره های شناخته شده و بین المللی در این بیمارستان در حال فعالیت هستند؛ این اساتید علاوه بر پشتوانه علم و دانشی که دارند، به دلیل داشتن چهره ای شاخص این امکان را فراهم می نمایند تا بتوانیم بیمارانی از کشورهای همسایه جلب کنیم. بیمارستان بهرامی می تواند در زمینه بیماری قلب کودکان و اکو قلب جنین و سایر شاخه های قلب خدمات نوین و فوق العاده ای ارایه دهد.

دکتر مجتهدی در پاسخ به این پرسش که شیوع کرونا در کشور، تأخیر و تغییری در برنامه های سال جاری بیمارستان بهرامی ایجاد کرد؟ گفت: کرونا روند اقدامات ما را کُند کرد. از سال گذشته بنا بود یکسری از برنامه ها با شتاب بیشتری پیش رود، اما کرونا روال را کُند کرد البته به این ویروس اجازه ندادیم عملکرد ما را متوقف کند. ما با امیدواری و قدرت برنامه های خود که بیشتر کیفی سازی خدمات است را پیش خواهیم برد. ممکن است به دلیل کُند شدن روند که ناشی از شیوع و اپیدمی کروناست به شاخص هایی که مد نظرمان است با فاصله زمانی برسیم، اما مطمئناً به شاخص های پیش بینی شده دست پیدا خواهیم کرد.

 

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.