پنج شنبه, 1 آبان , 1399 6 ربيع أول 1442 Thursday, 22 October , 2020 ساعت ×
فعالیت‌های علمی و آموزشی آزمایشگاه پیش‌بالینی در دوران کرونا به صورت مجازی ادامه می یابد
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
بازدید 130
5

ایسنای علوم پزشکی تهران  روند فعالیت آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در شرایط این روزها با برگزاری وبینارهای علمی تخصصی پیگیری می شود. به گزارش ایسنا از روابط عمومی آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه، این آزمایشگاه به منظور تطبیق فعالیت‌های علمی و آموزشی خود با شرایط این روزها کارگاه‌ها و سخنرانی‌های آموزشی خود را به صورت […]

پ
پ

ایسنای علوم پزشکی تهران  روند فعالیت آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در شرایط این روزها با برگزاری وبینارهای علمی تخصصی پیگیری می شود.
به گزارش ایسنا از روابط عمومی آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه، این آزمایشگاه به منظور تطبیق فعالیت‌های علمی و آموزشی خود با شرایط این روزها کارگاه‌ها و سخنرانی‌های آموزشی خود را به صورت وبینارهای آنلاین برگزار خواهد کرد.
با وجود اینکه شیوع ویروس کرونا شرایط جدیدی بر سیستم علمی، آموزشی کشور تحمیل کرد اما باعث توقف تولید و گسترش آن نخواهد شد؛ آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در همین مسیر برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سلسله سخنرانی‌های علمی با محوریت‌ علوم مرتبط با مطالعات تصویربرداری پیش‌بالینی را در برنامه‌های ماهانه‌ی خود قرار داد.
وبینار کارگاه فشرده آشنایی با انواع روش‌هاى تصویربردارى پیش‌بالینى در ٢٧ فروردین ۹۹ برگزار شد که این کارگاه به نحوه عملکرد هر یک از سیستم‌های تصویربرداری و آشنایی با اصول تصویربرداری PET ،Optic ،SPECT ،CT ،MRI ،Ultrasound و کاربرد آن‌ها در تحقیقات پیش‌بالینی و همچنین اصول کار با حیوانات آزمایشگاهی اشاره داشت.
این کارگاه به صورت ماهانه توسط آزمایشگاه پیش‌بالینی برگزار خواهد شد که در اولین رویداد با استقبال خوبی روبرو شد و محققان مقاطع مختلف در این کارگاه حضور داشتند. دیگر برنامه‌های اردیبهشت‌ ماه نیز سلسله وبینارهای سخنرانی علمی در چهارشنبه هر هفته توسط اساتید برجسته در زمینه‌های تحقیقاتی و کاربردی است که می‌تواند جبران عدم حضور فیزیکی دانشجویان و محققان این رشته‌ها باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.