جمعه, 14 آذر , 1399 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت ×
سومین نشست هم اندیشی اعضای فعال دبیرخانه نکوداشت مقام استاد
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
بازدید 75
4

سومین نشست هم¬اندیشی دانشجویان فعال عضو دبیرخانه نکوداشت مقام استاد در سال جاری با حضور معاون فرهنگی واحد و با هدف تدوین کتاب جامع نکوداشت مقام استاد و راه اندازی سایت مربوطه برگزار شد. در این نشست، شرکت کنندگان، به ارائه نظرات و تقسیم کار جهت تدوین کتاب جامع نکوداشت مقام استاد و راه اندازی […]

پ
پ

سومین نشست هم¬اندیشی دانشجویان فعال عضو دبیرخانه نکوداشت مقام استاد در سال جاری با حضور معاون فرهنگی واحد و با هدف تدوین کتاب جامع نکوداشت مقام استاد و راه اندازی سایت مربوطه برگزار شد.
در این نشست، شرکت کنندگان، به ارائه نظرات و تقسیم کار جهت تدوین کتاب جامع نکوداشت مقام استاد و راه اندازی سایت مربوطه پرداختند.
ایشان جهت پیشبرد هر چه بهتر این هدف، به دسته بندی امور و شرح وظایف اعضا پرداخته و مقرر گردید جهت تدوین هر دوره، گردآوره و سرپرست نویسندگان تعیین شده و نیز ویراستار علمی در نظر گرفته شود. همچنین جلسات دوره‎ای جهت پیشبرد این اهداف در نظر گرفته شد.
گفتنی است دبیرخانه همایش نکوداشت مقام استاد از سال ۱۳۸۰ به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تاسیس گردید و تاکنون در ۱۷ دوره و طی مراسمی باشکوه از ۱۸۷ استاد فرهیخته این دانشگاه تجلیل به عمل آورده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.