جمعه, 14 آذر , 1399 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت ×
سومین نشست هم اندیشی دبیران و اعضای فعال کانون های دانشجویی با حضور معاون فرهنگی واحد
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
بازدید 40
6

سومین نشست هم اندیشی دبیران و اعضای فعال کانون¬های معاونت فرهنگی در سال جاری، با حضور دکتر یاری معاون فرهنگی واحد برگزار شد. در این نشست که با هدف هم¬اندیشی در راستای ارتقاء فعالیت¬ها و گسترش مشارکت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در اجرای فعالیت¬های فرهنگی برگزار گردید، دانشجویان به بیان دیدگاه¬ها و راه‎کارهای خود […]

پ
پ

سومین نشست هم اندیشی دبیران و اعضای فعال کانون¬های معاونت فرهنگی در سال جاری، با حضور دکتر یاری معاون فرهنگی واحد برگزار شد.
در این نشست که با هدف هم¬اندیشی در راستای ارتقاء فعالیت¬ها و گسترش مشارکت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در اجرای فعالیت¬های فرهنگی برگزار گردید، دانشجویان به بیان دیدگاه¬ها و راه‎کارهای خود جهت چگونگی برگزاری این برنامه¬¬ها پرداختند.
در ابتدای برنامه، دبیران کانون¬ها به ایراد سخنرانی در خصوص شمار فعالیت¬های انجام شده و پیش¬رو در سال جاری و فعالیت‎های سال آتی و راهکارهای ارتقاء این فعالیت¬ها پرداختند.
سپس هرکدام از اعضاء در خصوص مسئولیت¬ها و فعالیت¬های خود و و راهکارهایی جهت برگزاری هرچه باشکوه‎تر برنامه¬ها به ایراد سخنرانی پرداختند و از مجموعه جهاددانشگاهی به واسطه ایجاد محیط دوستانه و همراه، تشکر کردند.
همچنین در این نشست به ارائه نظرات در خصوص هرچه بهتر برگزار شدن دو برنامه مدون سال آتی با عناوین “مدرسه آزاد فکری” و “غنی سازی روابط زوجین (prepare)” پرداخته شد.
لازم به ذکر است کانون‎های فعال جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران شامل این موارد می‎باشد: کانون مطالعات اسلامی و مرکز انتظار موعود، کانون مطالعات سلامت، کانون مطالعات اجتماعی، کانون مطالعات آموزش و پژوهش، کانون ادبی هنری سها، کانون خیریه روزهای مهربانی، کانون گردشگری، کانون کارآفرینی و کانون بیان.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.