دوشنبه, 5 آبان , 1399 10 ربيع أول 1442 Monday, 26 October , 2020 ساعت ×
دومین نشست معاون دانشجویی فرهنگی با دانشجویان در مجتمع خوابگاه های کوی دانشگاه برگزار شد
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
بازدید 60
1

ایسنای علوم پزشکی تهران – دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی در فضایی صمیمی با دانشجویان دختر و پسر ساکن مجتمع کوی علوم پزشکی تهران دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در این نشست که شامگاه دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد امام علی (ع) […]

پ
پ

ایسنای علوم پزشکی تهران – دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی در فضایی صمیمی با دانشجویان دختر و پسر ساکن مجتمع کوی علوم پزشکی تهران دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در این نشست که شامگاه دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد امام علی (ع) کوی دانشگاه برگزار شد، دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر احمدرضا صادقی مشاور اجرایی معاونت، دکتر فرهاد رضایی مدیر امور خوابگاه ها و کارشناسان مدیریت تربیت بدنی و خوابگاه ها در جمع دانشجویان حاضر شدند.
در ابتدای جلسه ایزد محمدخواجه دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در مورد اتفاقات اخیر در مجتمع کوی توضیحاتی ارائه و از حضور دکتر پورغریب و مدیران معاونت دانشجویی در کنار دانشجویان قدردانی کرد.
بعد از آن، دو تن از دانشجویان پسر و دو تن از دانشجویان دختر مشکلات و دیدگاه های خود را به صورت مستقیم به اطلاع دکتر پورغریب رساندند.
در ادامه معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه با اشاره به مشکلات اخیر در خوابگاه ها، گفت: هدف معاونت دانشجویی فرهنگی را رفع مشکلات رفاهی دانشجویان برشمرد.
وی همچنین ابراز داشت: در این راه حمایت کامل رئیسدانشگاه را داریم و همت جمعی برای آبادسازی و بهسازی شرایط زندگی دانشجویان در خوابگاه شکل گرفته است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.