سه شنبه, 6 آبان , 1399 11 ربيع أول 1442 Tuesday, 27 October , 2020 ساعت ×
کارگاه اصلاح شیوه زندگی با رویکرد تغذیه مناسب در جوانان دانشجو برگزار شد
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
بازدید 44
1

ایسنای علوم پزشکی تهران – واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس با همکاری واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت جنوب تهران کارگاه آموزشی اصلاح شیوه زندگی را با رویکرد تغذیه مناسب در دوره جوانی را برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، این کارگاه روز شنبه ۱۱ آبان ۹۸ برای ۷۰ تن از […]

پ
پ

ایسنای علوم پزشکی تهران – واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس با همکاری واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت جنوب تهران کارگاه آموزشی اصلاح شیوه زندگی را با رویکرد تغذیه مناسب در دوره جوانی را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، این کارگاه روز شنبه ۱۱ آبان ۹۸ برای ۷۰ تن از دانشجویان زبان انگلیسی در دانشگاه فرهنگیان، مرکز باهنر برگزار شد.
کارگاه و نمایشگاه آموزشی با موضوع اصلاح شیوه زندگی با رویکرد تغذیه مناسب در جوانان دانشجو به مناسبت آغاز سال تحصیلی و هفته سلامت بانوان و در راستای حفظ و ارتقای سلامت جوانان، در تمامی ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی برگزار شد.
در این کارگاه آرزو چراغی، کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت جنوب تهران در خصوص اهمیت تغذیه مناسب در سلامت جوانان، گروه‌های غذایی، ریزمغذی‌ها، جایگزین‌های مناسب مواد غذایی مطالبی را بیان کرد.
در ادامه مرضیه سرابی، کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس این مرکز بر اهمیت و مصرف مکمل‌ها در گروه سنی جوانان تأکید کرد و در ادامه دانشجویان از نمایشگاه رفتارهای پرخطر بازدید کردند.
همچنین بسته‌های آموزشی در خصوص اصلاح شیوه زندگی جوانان و سلامت روان با رویکرد رفتارهای پرخطر با موضوعات پیشگیری از اعتیاد، پیشگیری از افسردگی، پیشگیری از خودکشی، اضطراب و استرس، دانستنی‌هایی در مورد مضرات مصرف دخانیات در اختیار دانشجویان قرار گرفت.
توضیح اینکه پرل ویتامین دی میان دانشجویان توزیع و در پایان جلسه، از سلف‌سرویس دانشگاه بازدید شد و موارد مورد بازبینی و تجدیدنظر به ریاست دانشگاه اطلاع داده شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.