جمعه, 14 آذر , 1399 19 ربيع ثاني 1442 Friday, 4 December , 2020 ساعت ×
کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباط با کودک در بیمارستان بهرامی برگزار شد
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
بازدید 37
3

ایسنای علوم پزشکی تهران – کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباط با کودک با بررسی موضوع ترس کودکان در بیمارستان بهرامی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، جلسه دوم کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباط با کودک یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ با آموزش دکتر زهرا قنبر پور دکتری تعلیم و تربیت در سالن آمفی تئاتر بیمارستان بهرامی […]

پ
پ

ایسنای علوم پزشکی تهران – کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباط با کودک با بررسی موضوع ترس کودکان در بیمارستان بهرامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهرامی، جلسه دوم کارگاه آموزشی مهارتهای ارتباط با کودک یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ با آموزش دکتر زهرا قنبر پور دکتری تعلیم و تربیت در سالن آمفی تئاتر بیمارستان بهرامی برگزارشد.
ترس کودکان، عدم مسخره کردن و کوچک شمردن ترس کودک، وقت گذاشتن برای کودک و صحبت کردن در مورد ترس او، شرطی نکردن کودک برای انجام کارها، تهدید نکردن کودک، ایجاد محیط آرام و ساکت برای کودکان و مسئولیت دادن به آنان از مهمترین مسائلی بود که در این کارگاه مورد بررسی قرار گرفت.
درپایان دکتر قنبرپور گفت: اگر ترس کودک از حد طبیعی خارج شود تبدیل به فوبیا می شود و برای درمان آن باید از کارشناسان این حوزه کمک خواست.
این کارگاه دارای امتیاز باز آموزی برای کارکنان بود که توسط واحد آموزش ضمن خدمت کارکنان برگزار شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.