افزونه جلالی را نصب کنید. 22 ذو الحجة 1442 Saturday, 31 July , 2021 ساعت ×
 تیم مدیریت ایمنی از بخش پیوند کلیه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدیدکرد
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
5

ایسنای علوم پزشکی تهران – در بازدید مدیریتی ایمنی از بخش پیوند کلیه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه واحد که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد بحث و تبادل‌نظر شد. به گزارش ایسنا، در این بازدید دکتر علیرضا کاظمینی، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر علی گنجعلی […]

پ
پ

ایسنای علوم پزشکی تهران – در بازدید مدیریتی ایمنی از بخش پیوند کلیه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه واحد که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد بحث و تبادل‌نظر شد.

به گزارش ایسنا، در این بازدید دکتر علیرضا کاظمینی، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر علی گنجعلی خان سرپرست مدیریت درمان، مرجانه تقوی زرگرمسئول واحد ایمنی بیمار، علیرضا سیف معاون خدمات پشتیبانی، فاطمه حمیدی فر مسئول اعتباربخشی، فاطمه حدادی سرپرستار بخش پیوند کلیه، اعظم قاهان سوپروایزر کنترل عفونت و سایر اعضاء حضور داشتند.
در ابتدای این بازدید کارشناس ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از بازدید فوق را ارتقا ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار عنوان کرد.
سپس با سرپرستار بخش در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد توضیحاتی ارائه داد.
در خاتمه نیز پس از بررسی راهکارهای پیشنهادی توسط تیم مدیریت ایمنی و کارکنان بخش، مصوباتی تنظیم شد و مقرر شد برای رفع نواقص اقدام شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.