جمعه, 2 آبان , 1399 7 ربيع أول 1442 Friday, 23 October , 2020 ساعت ×
مرحله نیمه نهایی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه علوم پزشکی تهران
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
بازدید 33
1

مرحله نیمه نهایی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه علوم پزشکی تهران، با برتری دو تیم “منطق” و “بیان” از دانشکده پرستاری پایان یافت. در این مرحله از مناظرات که در دانشکده پزشکی برگزار شد، دو تیم “شهید دیالمه” با موضع موافق و “بیان” با موضع مخالف، به ترتیب از دانشکده پزشکی […]

پ
پ

مرحله نیمه نهایی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه علوم پزشکی تهران، با برتری دو تیم “منطق” و “بیان” از دانشکده پرستاری پایان یافت.
در این مرحله از مناظرات که در دانشکده پزشکی برگزار شد، دو تیم “شهید دیالمه” با موضع موافق و “بیان” با موضع مخالف، به ترتیب از دانشکده پزشکی و پرستاری با گزاره «افشاگری مسئولین موجب ارتقاء سطح آگاهی مردم می گردد»، به مناظره پرداختند که تیم “بیان” توانست در این رقابت پیروز شود.
همچنین تیم “منطق” از‎ دانشکده پرستاری در موضع موافق و تیم “پیشرو”، از دانشکده‎های پزشکی و داروسازی با موضع مخالف نیز پیرامون گزاره « دولت نباید در نحوه پوشش مردم دخالت کند» به رقابت پرداختند که تیم “منطق” توانست به مرحله نهایی راه یابد.
داوری این مرحله از مناظرات را دکتر حسین وفاپور، دکترای فلسفه و عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر محمود مطهری نیا، عضو هیئت علمی گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر شاهوردی، استادیار جامعه شناسی پژوهشگاه علوم انسانی و اجتماعی جهاددانشگاهی به عهده داشتند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.