جمعه, 2 آبان , 1399 7 ربيع أول 1442 Friday, 23 October , 2020 ساعت ×
پلمپ دفاتر فرهنگی و دانشجویی جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تهران به بهانه های واهی
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
بازدید 66
3

تمامی دفاتر فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران که از سال ۵۹ در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران دایر بوده، امروز ۲۵ اسفندماه ۹۷ توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران به بهانه واهی پلمب شد.   به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران همزمان با تاسیس […]

پ
پ

تمامی دفاتر فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران که از سال ۵۹ در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران دایر بوده، امروز ۲۵ اسفندماه ۹۷ توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران به بهانه واهی پلمب شد.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران همزمان با تاسیس جهاد دانشگاهی در سال ۱۳۵۹ آغاز به کار کرده است و در حوزه های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، مراکز خدمات تخصصی درمانی و اشتغال فعالیت می کند و عمده فعالیت و امکانات خود را در اختیار دانشجویان به ویژه دانشجویان دانشکده پزشکی تهران این دانشگاه قرار داده است که متاسفانه دانشگاه، در صدد اشغال این دفاتر از ابتدای سال ۹۷ بوده است.

 

با وجود اینکه این دفاتر در اختیار کانون های دانشجویی حتی کانون های دانشگاه بوده و دانشجویان برای فعالیت های فرهنگی و دانشجویی خود استفاده می کردند، امروز توسط دانشگاه علوم پزشکی پلمب شد.

 

لازم به ذکر است جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی انقلابی و بازوی اجرایی شورای عالی انقلاب فرهنگی همواره نگران فضاهای فرهنگی دانشگاه ها و کمرنگ شدن ارزش های اسلامی و انقلابی بوده است حال باید دید دلیل پلمپ این دفاتر چیست و آیا مسئولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران حاضر به پاسخگویی به این اقدام می شود یا خیر؟

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.