جمعه, 2 آبان , 1399 7 ربيع أول 1442 Friday, 23 October , 2020 ساعت ×
جلسه هم اندیشی جهاد با کانون های دانشجویی دانشگاه
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
بازدید 5
2

جلسه هم اندیشی بین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با کانون های دانشجویی این دانشگاه برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ این جلسه با حضور دکتر حسین یاری معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و دبیران کانون های دانشجویی روز سه شنبه ۱۴ اسفندماه سال جاری ساعت […]

پ
پ

جلسه هم اندیشی بین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با کانون های دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ این جلسه با حضور دکتر حسین یاری معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و دبیران کانون های دانشجویی روز سه شنبه ۱۴ اسفندماه سال جاری ساعت ۱۷ در تالار دکترمعتمدی دانشکده علوم پزشکی تهران برگزار شد.

در این جلسه خانم چاوشی و آقای مزینانی به عنوان کارشناسان سازمان دانشجویان و آقای حسن زاده از خبرگزاری ایسنا جهت توجیه دانشجویان برای عضویت در باشگاه خبرنگاران ایسنا حضور داشتند.

لازم به ذکر است که هدف از برگزاری این جلسه نه تنها هم اندیشی، همکاری های مرتبط بین کانون هایی که فعالیت مشابه دارند، تشکیل شد بلکه به دلیل استفاده از فضاها و امکانات جهاد دانشگاهی توسط تمام کانون ها، انجمن ها، نشریات دانشجویی و عدم موازی کاری در دانشگاه علوم پزشکی تهران بود.

در پایان این جلسه مشخص شد که برای یک سو شدن فعالیت های داخل دانشگاه علوم پزشکی تهران تمام کانون ها با یکدیگر در ارتباط باشند و از یک برنامه مشترک استفاده کنند و کانون ها بتوانند از امکاناتی که جهاد دانشگاهی همیشه در اختیار تمام دانشجویان می گذارد، بهره مند شوند. همچنین تمام فعالیت کانون ها از طریق لینک جهاد در باشگاه خبرنگاران خبرگزاری ایسنا به ثبت برسد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.