یکشنبه, 4 آبان , 1399 9 ربيع أول 1442 Sunday, 25 October , 2020 ساعت ×
کارگاه آشنایی با بیمه عمر و سرمایه گذاری
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
بازدید 5
1

یه عمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر مطمئن به گزارش روابط عمومی، پیرو درخواست های متعدد همکاران محترم در خصوص برگزاری کارگاه های آشنایی با بیمه های عمر و سرمایه گذاری که در حال حاضر مورد توجه بیشتری از سوی جامعه هدف قرار گرفته است؛ جلسات مختلفی در واحد با حضور نمایندگان شرکت های بیمه ای صورت گرفت که به […]

پ
پ

یه عمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر مطمئن

به گزارش روابط عمومی، پیرو درخواست های متعدد همکاران محترم در خصوص برگزاری کارگاه های آشنایی با بیمه های عمر و سرمایه گذاری که در حال حاضر مورد توجه بیشتری از سوی جامعه هدف قرار گرفته است؛ جلسات مختلفی در واحد با حضور نمایندگان شرکت های بیمه ای صورت گرفت که به معرفی نقاط قوت و فرصت های خوبی که در این صنعت فراهم آمده است پرداختند و موجب شد کارگاهی در این خصوص در روز دوشنبه مورخ ۱۵ بهمن ماه سال جاری برگزار گردد. ضمن دعوت از همه همکاران محترم، واحد منابع انسانی پذیرای دریافت پیشنهادات همه عزیزان در این خصوص میباشد.

بیمه عمرو سرمایه گذاری قرارداد بیمه ای است که علاوه بر پرداخت سرمایه در صورت فوت به بازماندگان، امکانات فوق العاده و متنوع سرمایه گذاری را نیز فراهم می سازد.

بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از پرطرفدار ترین بیمه های عمر در جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب می نماید.

همگی ما تصویری از آینده را تجسم می نماییم که در آن رفاه و امنیت مالی خانواده خویش که خواستی قلبی برای همه ماست درخشش می نماید. آنچه ما را در رسیدن به این هدف نائل می نماید حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالیانی که پیش رو داریم. اگر این سالیان و آنچه حاصل گذر زمان است آن قدر که ما انتظار داریم به درازا نیانجامد جبران آن با چه کسی است؟ بیمه عمر مناسب تصویری را که ما از آینده تجسم می نماییم جاودانه می نماید. آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما حداقل حاصل آن است که خود به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است.

در شرایط کنونی آیا می توان از تورم چشم پوشی کرد؟ چنانچه سرمایه بیمه های عمر متداول در حال حاضر برای خانواده تا حدودی کارگشا باشد آیا در آینده نیز پس از گذشت چند سال این مبلغ به اندازه امروز کارگشا خواهد بود؟ و این در حالیست که با توجه به نرخ تورم بدیهی است که پاسخ منفی است.

اما با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری به مجموعه ای از امکانات کم نظیر کاربری بیمه در جهان دسترسی خواهید یافت. انتخاب امروز شما موجب تامین مالی خانواده و بهره مندی از بهترین بازارهای سرمایه گذاری در ایران خواهد شد، ضمن اینکه با پیشرفت مداوم و سالیانه سرمایه بیمه عمر و سرمایه گذاری به گونه ای همگون با تورم ، شما طرحی ارزشمند را چه برای امروز و چه برای فرداهای خانواده خویش برگزیده اید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.