شنبه, 10 آبان , 1399 15 ربيع أول 1442 Saturday, 31 October , 2020 ساعت ×
۱۰  آذر؛ روز جهانی مبارزه ایدز
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
بازدید 61
4

پیام امسال در روز جهانی ایدز «ترغیب افراد برای دانستن در مورد وضیعت خودشان در برابر ایدز» است به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان جهانی ایدز(UNAIDS)؛ پیشرفت قابل توجهی در پاسخ آزمایش ایدز از سال ۱۹۸۸ انجام شده و ۳ نفر از ۴ نفر که با ویروس HIV زندگی می کنند در مورد […]

پ
پ

پیام امسال در روز جهانی ایدز «ترغیب افراد برای دانستن در مورد وضیعت خودشان در برابر ایدز» است

به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان جهانی ایدز(UNAIDS)؛ پیشرفت قابل توجهی در پاسخ آزمایش ایدز از سال ۱۹۸۸ انجام شده و ۳ نفر از ۴ نفر که با ویروس HIV زندگی می کنند در مورد وضعیت خود اطلاع دارند.

در این سایت آمده است:
راه های بیشتری برای پیشرفت برای مبارزه با بیماری HIV  وجود دارد . گزارش اخیر سازمان جهانی ایدز  نشان می دهد افرادی که با ویروس HIV زندگی می کنند و در مورد وضعیت خود آگاهی ندارند، ترغیب شده اند که در مورد وضعیت بیماری خود آگاه باشند و با سرویس های درمانی و بهداشتی در ارتباط باشند.

آزمایش ایدز HIV  برای پیشرفت در درمان و اطمینان حاصل کردن از اینکه افرادی که با ویروس HIV زندگی می کنند، می توانند زندگی سالم و سازنده داشته باشند، مهم است. همچنین باید تلاش شود برای آگاهی سازی افراد در جهت جلوگیری از ویروس HIV به منظور محافظت از خود و شریک زندگی شان.

سازمان جهانی ایدز(UNAIDS) تاکید کرد:

متاسفانه آزمایش  HIV  یا ایدز سبب نگرانی افراد می شود و بسیاری از افراد بعد از اینکه به ویروس HIV مبتلا می شوند ، تست HIV  را انجام می دهند.

بنابر اطلاعات این سازمان:

روز جهانی ایدز در سال جاری میلادی به افزایش آگاهی افرادی که مبتلا به ویروس HIV هستند، تاکید دارد و همچنین ترغیب افراد برای اعلام وضعیت خود در برابر ایدز است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.