جمعه, 9 آبان , 1399 14 ربيع أول 1442 Friday, 30 October , 2020 ساعت ×
معرفی دانشجویان برگزیده جشنواره دانشجویی نمونه به وزارت بهداشت
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
بازدید 4
2

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی تهران خبر داد:بیست وهفتمین جشنواره دانشجوی نمونه با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت برگزار می شود که سهمیه دانشکده علوم پزشکی از این تعداد سیزده نفر است و دانشجویان برگزیده به وزارت بهداشت معرفی خواهند شد. دکتر فرزین حلب چی در گفت و گو […]

پ
پ

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی تهران خبر داد:بیست وهفتمین جشنواره دانشجوی نمونه با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت برگزار می شود که سهمیه دانشکده علوم پزشکی از این تعداد سیزده نفر است و دانشجویان برگزیده به وزارت بهداشت معرفی خواهند شد.

دکتر فرزین حلب چی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا با بیان اینکه در جشنواره سال گذشته ۵ نفر از دانشجویان نمونه کشوری دانشجوی دانشکده علوم پزشکی تهران بودند، خاطرنشان کرد: دانشجویانی که در یک سال گذشته در سه حوزه پژوهشی، آموزشی و فرهنگی فعالیت هایی داشته اند، می توانند مدارک خود را ارسال نمایند.

وی در مورد فعالیت های دانشجویان یادآور شد: دانشجویانی که در حوزه آموزشی دارای معدل، نمره زبان و مقام در آزمون های جامع علوم پایه بودند و در حوزه پژوهشی دارای مقاله، طرح، اختراع، ابداع و شرکت در جشنواره هابودند و همچنین در حوزه فرهنگی شرکت در فعالیت های قرآنی، عضو تشکل ها و کانون ها، انجمن های دانشجویی، نشریه دانشجویی، اردو جهادی،سابقه حضور در اردوها و مسابقات ورزشی داشتند، می توانند در این جشنواره دانشجویی شرکت کنند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی تهران بیان کرد: معاونت دانشجویی فرهنگی بیست وهفتمین جشنواره دانشجویی داوری این جشنواره را به عهده دارد. همچنین معاونت آموزشی پژوهشی فرهنگی داوری مدارک دانشجویان را انجام خواهد داد که از هر مقطع تحصیلی سه نفر از برترین دانشجویان برگزیده خواهند شد و به وزارت بهداشت معرفی می شوند.

حلب چی در پایان تصریح کرد: از شرکت کنندگان نمونه این جشنواره در بهمن ماه سال جاری تقدیر خواهد شد. همچنین  از همه دانشجویان واجد شرایط دعوت می شود ضمن مطالعه دقیق آیین و اصلاحیه نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام کنند.

گفتنی است متقاضیان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می توانند به پایگاه های الکترونیکی Portal.saorg.ir و متقاضیان وزارت بهداشت Nemooneh.behdasht.gov.ir  مراجعه کنند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.