شنبه, 15 آذر , 1399 20 ربيع ثاني 1442 Saturday, 5 December , 2020 ساعت ×
ارسال ۲۲۰ مقاله به دبیرخانه کنگره
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
بازدید 22
3

دبیر علمی کنگره زخم و ترمیم بافت: در کنگره امسال که سومین کنگره بین‌المللی و پنجمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت است، با رشد ۴۰ درصدی مقالات روبه رو بودیم..( درمانگاه زخم ) به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ دکتر پروین منصوری دبیر علمی بخش بالینی کنگره زخم و […]

پ
پ

دبیر علمی کنگره زخم و ترمیم بافت: در کنگره امسال که سومین کنگره بین‌المللی و پنجمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت است، با رشد ۴۰ درصدی مقالات روبه رو بودیم..( درمانگاه زخم )

به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ دکتر پروین منصوری دبیر علمی بخش بالینی کنگره زخم و ترمیم بافت، در مراسم افتتاحیه “سومین کنگره بین‌المللی و پنجمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت” که از سوی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران در مرکز همایش های رازی در حال برگزاری است، گفت: ما در کنگره امسال شاهد رشد ۴۰ درصدی مقالات ارسالی بوده ایم.
وی با اشاره به این که کارهای مربوط به این کنگره از همان اختتامیه کنگره قبلی آغاز شد، گفت: ۲۲۰ مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شد که از بین آن‌ها ۷۰ مورد برای ارایه سخنرانی از ۴ تا ۶ مهرماه انتخاب شد و ۵۹ مقاله نیز به صورت پوستر ارایه می‌شود.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره این کنگره اظهار کرد: در برنامه امسال در پنل‌های مختلف به موضوعاتی همچون راهکارهای نوین در ترمیم زخم، زخم های دیابتی، پرستاری در زخم، طب مکمل و موارد دیگر پرداخته خواهد شد.
وی با بیان این که مراقبت و مدیریت زخم در علوم پایه نیز اهمیت بسیاری دارد، گفت: ۶۵ درصد از مقالات این کنگره مربوط به علوم پایه و باقی مربوط به علوم بالینی است.
دکتر منصوری درباره امتیاز بازآموزی برای شرکت‌کنندگان در این کنگره اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به بعد وسیع زخم، امسال بین ۶ تا ۱۹/۲۵ امتیاز توسط اداره بازآموزی وزارت بهداشت و درمان برای گروه های مخاطب در نظر گرفته شده است. همچنین شرکت در این کنگره برای پرستاران نیز ۶ امتیاز دارد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.