چهارشنبه, 30 مهر , 1399 5 ربيع أول 1442 Wednesday, 21 October , 2020 ساعت ×
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
بازدید 1
0

مدیر بیمارستان آرش گفت: راه اندازی بزرگترین مرکز شیمی درمانی و پرتو درمانی شرق تهران با تعرفه‌های دولتی طی ۲ ماه آینده به وقوع می پیوندد. به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ مجید امیری مدیر بیمارستان آرش در مراسم افتتاحیه اتاق عمل جنرال بیمارستان آرش و بازدید معاون درمان وزارت […]

پ
پ

مدیر بیمارستان آرش گفت: راه اندازی بزرگترین مرکز شیمی درمانی و پرتو درمانی شرق تهران با تعرفه‌های دولتی طی ۲ ماه آینده به وقوع می پیوندد.
به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ مجید امیری مدیر بیمارستان آرش در مراسم افتتاحیه اتاق عمل جنرال بیمارستان آرش و بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از این بیمارستان، گفت: بیمارستان آرش تنها بیمارستان زنان در شرق تهران است که با مراجعه روزانه هزار نفر به درمانگاه و حدود ۱۵۰ نفر به اورژانس باید ساختار فیزیکی بیمارستان توسعه پیدا می‌کرد تا شاهد ارتقاء خدمات و ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات به این گروه‌ها باشیم.
وی یادآور شد: ارتقاء تعداد و تجهیزات اتاق عمل بیمارستان و افزایش تخت‌های بیمارستانی با متود جدید از اتفاقات خوب این بیمارستان است.
امیری خاطرنشان کرد: روش اتاق عمل مدولار که بومی سازی آن توسط بیمارستان آرش محقق شده است، دیوارهای اتاق عمل با قابلیت‌های جا به جایی فضای فیزیکی بیشتری را ایجاد خواهد کرد که در مواقع گوناگون از آن استفاده‌های مطلوب خواهد شد. همچنین در این اتاق عمل خاص می‌توانیم حرارت‌های گوناگونی را برای اتاق در نظر بگیریم و سیستم تهویه، سرمادهی و گرمادهی این اتاق‌ها بسته به عمل جراحی با صلاح دید پزشک تغییر خواهد کرد.
وی با اشاره به اتاق عمل مدولار که توسط بیمارستان آرش بومی سازی شده است، افزود: کنترل عفونت‌های بیمارستانی از دیگر دغدغه‌های بیمارستان‌ها است که با این نوع اتاق عمل شاهد کاهش عفونت‌ها و ارتقاء سلامت خواهیم بود.
امیری افزود: بیمارستان آرش، بیمارستان جامع بانوان در شرق تهران است که به دلیل اهمیت سلامت روان بانوان و امکانات درمانی این گروه‌ها شرایط خاصی برای آن در نظر گرفته‌ شده است و در بخش‌های NICU تسهیلات خاصی را ایجاد خواهیم کرد.
وی در پایان از افتتاح بزرگترین مرکز شیمی درمانی و پرتو درمانی شرق تهران با تعرفه‌های دولتی در این مرکز خبر داد و افزود: امیدواریم با توسعه خدمات گامی در راستای کمبود مراکز درمانی شرق تهران برداریم و در منطقه شاهد اقدامات خاص و تاثیرگذاری باشیم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.