چهارشنبه, 12 آذر , 1399 17 ربيع ثاني 1442 Wednesday, 2 December , 2020 ساعت ×
جلسه سیاستگذاری پنجمین کنگره زخم و ترمیم بافت سال ۹۷
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
بازدید 10
1

اولین جلسه سیاستگذاری پنجمین کنگره زخم و ترمیم بافت سال ۹۷ ساختمان جلسات معاونت پژوهشی برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ دکتر سید مهدی طبایی، رییس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چهارمین کنگره و قدردانی از دست اندرکاران علمی و اجرایی آن گفت: […]

پ
پ

اولین جلسه سیاستگذاری پنجمین کنگره زخم و ترمیم بافت سال ۹۷ ساختمان جلسات معاونت پژوهشی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ دکتر سید مهدی طبایی، رییس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چهارمین کنگره و قدردانی از دست اندرکاران علمی و اجرایی آن گفت: درحال حاضر این کنگره شناخته شده و مورد توجه محافل علمی، اساتید و دانشجویان قرار گرفته است؛ به همین دلیل در سال آینده باید با دقت بیشتری برای برگزاری آن، اقدامات لازم مانند برگزاری در یک سالن یا دو سالن و انتخاب نوع سخنرانی ها را در نظر بگیریم.( درمانگاه زخم )
دکتر محسن فاتح در ادامه این جلسه افزود: جهت ارتقاء کیفیت و کمیت این کنگره در سال آینده لازم است مکان، زمان و محورهای آن برای برگزاری و اطلاع رسانی بیشتر به خبرگزاری ها، بهتر از سال قبل مشخص شود. چراکه در این صورت می توان زمان مهلت ارسال مقالات و تمدید مجدد آن بیشتر شود. همچنین بهتر است محورها کلی و پانل ها تخصصی تر باشد و با توجه به مقالات دریافت شده در نظر گرفته شود.
دکتر منصور جمالی زواره‌ای تاکید کرد: باید برای برگزاری این کنگره نسبت به سال قبل تمام محورهای آن مورد بررسی قرار گیرد تا بر اساس آن ها محورهای موثری برای کنگره امسال در نظر گرفته شود.
دکتر غلامرضا اسماعیلی جاوید ادامه داد: به طورکلی باید محورهای همایش خاص باشد و هر سال روی یک موضوع معین فوکوس شود تا کنگره بازتاب بهتری نسبت به سال قبل داشته باشد.
دکتر سیامک بشردوست افزود: برگزاری کنگره در یک سالن به دلیل اینکه تعداد سخنرانی ها کم می شود مناسب نیست و نمی توان زمان سخنرانی ها را خیلی کم در نظر گرفت. چراکه این کنگره نیاز به زمان بیشتری دارد و سخنرانان کلیدی باید به راحتی بتوانند در مورد موضوعات مورد منظر خود صحبت کنند.
گفتنی است در این جلسه دکتر حسین وفاپور، دکتر رضا حسین‌زاده، دکتر محمد مهدی زیرک‌ساز، دکتر خاطره خرسندی و دکتر پروین منصوری حضور داشتند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.