جمعه, 9 آبان , 1399 14 ربيع أول 1442 Friday, 30 October , 2020 ساعت ×
نشست دبیران کانون‌های معاونت فرهنگی با حضور رییس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
بازدید 42
0

نشست دبیران کانون‌های فرهنگی با حضور دکتر سید مهدی طبایی رییس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در دفتر ۱۰۱ جهاد علوم پزشکی تهران با هدف شرح فعالیت کانون‌ها و گسترش مشارکت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در اجرای فعالیت‌های فرهنگی برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ دکتر طبایی […]

پ
پ

نشست دبیران کانون‌های فرهنگی با حضور دکتر سید مهدی طبایی رییس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در دفتر ۱۰۱ جهاد علوم پزشکی تهران با هدف شرح فعالیت کانون‌ها و گسترش مشارکت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در اجرای فعالیت‌های فرهنگی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ دکتر طبایی در خصوص اهمیت حوزه فرهنگی در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با بیان این مطلب که هدف از برگزاری نشست‌های دانشجویی «رشد دانشجویی» است، افزود: انجام کار گروهی، فرهنگسازی دینی، علمی و آموزشی باید جزو برنامه‌های این جلسات باشد. چراکه رسالت اصلی جهاد، رشد دانشجویی است.
وی ادامه داد: ارتباط نزدیک، گفت‌وگو با دانشجویان پزشکی فعال و صاحب ایده که در کانون‌های فرهنگی هستند، باعث می‌شود به جهاد دانشگاهی روحیه و انرژی دهد. همچنین با توجه به اینکه این سازمان در یک جریان دانشجویی برپا شده است، این موضوع را نباید نادیده گرفت که آینده جهاد در دستان دانشجویان فعال آن است که در این حوزه کار و فعالیت می‌کنند.
رییس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تاکید کرد: برگزاری چنین جلساتی به صورت مداوم می‌تواند به بهتر برگزار شدن برنامه‌های فرهنگی کمک بسزایی کند.
وی ادامه داد: امیدوارم جهاد دانشگاهی بتواند همکار خوبی برای دانشجویان فعال در حوزه فرهنگی باشد. چراکه همکاری با این چنین دانشجویانی می‌تواند باعث تبادل نظر، رفع بسیاری از موانع و مشکلات در برگزاری برنامه‌های دانشجویی شود.
دکتر مهدی میرمحمدی، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در ادامه این جلسه با بیان این مطلب که برگزاری جلسات مداوم به بهتر برگزار شدن برنامه‌های دانشجویی می‌تواند کمک بزرگی کند، خاطرنشان کرد: حضور گرم شما دانشجویان باعث می‌شود بهتر از قبل نکات ضعف در برنامه‌های معاونت فرهنگی را شناسایی و برطرف کنیم و در نهایت نقاط قوتی که مطرح می شود را به نحو احسنت پرو بال دهیم.
وی در پایان افزود: با توجه به تعداد کم کارکنان جهاد، به لطف حضور شما دانشجویان ارجمند و فعال می‌توانیم کانون‌های فعال‌تری را نسبت به سابق داشته باشیم. همچنین به وسیله این روابط صمیمی می‌توانیم برنامه‌های معاونت فرهنگی را با دانشجویان فعال، بهتر از قبل برگزار کنیم.
در ادامه این نشست، دانشجویانی که به نمایندگی از کانون‌های مختلف فرهنگی در این جلسه حضور داشتند به شرح فعالیت‌ها، بیان دیدگاه‌ها و در نهایت راهکارهای خود جهت چگونگی بهتر برگزار شدن برنامه‌های کانون‌ها پرداختند.
گفتنی است کانون‌های «قرآن و عترت»، «مرکز انتظار موعود»، «شهدا و ایثارگران»، «خیریه روزهای مهربانی»، «مطالعات اجتماعی»، «مطالعات سلامت»، «ادبی و هنری سها»، «گردشگری»، « هلال احمر» و «آموزش و پژوهش» از جمله کانون‌هایی است که دانشجویان علاقه‌مند و فعال پزشکی در آن‌ها به فعالیت‌های مستمر خود می‌پردازند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.