جمعه, 2 آبان , 1399 7 ربيع أول 1442 Friday, 23 October , 2020 ساعت ×
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
بازدید 7
2

دوره آموزشی نهال مهر به همت کانون نیکوکاری کیش مهر دانشگاه علوم پزشکی تهران و کانون آموزش و پژوهش سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در حال برگزاری است. به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ این دوره آموزشی بلندمدت با هدف یادگیری عملی دانشجویان دانشگاه فوق الذکر، توانمندی ایشان […]

پ
پ

دوره آموزشی نهال مهر به همت کانون نیکوکاری کیش مهر دانشگاه علوم پزشکی تهران و کانون آموزش و پژوهش سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در حال برگزاری است.
به گزارش خبرنگار ایسنا از دفتر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران؛ این دوره آموزشی بلندمدت با هدف یادگیری عملی دانشجویان دانشگاه فوق الذکر، توانمندی ایشان در زمینه های متعدد مدیریتی، ارتباطی و خلاقیت با شعار learning by doing برگزار می شود.
در پنجمین کارگاه این دوره، با موضوع «مدیریت پروژه»، مریم شجاعی از دانشجویان پزشکی، به تبیین مراحلی که برای مدیریت یک پروژه باید طی کرد و نکاتی که برای اجرای هرچه بهتر یک پروژه باید مد نظر قرار داد، پرداخت.
در ادامه و در ششمین کارگاه با موضوع «ساختن تیم»، محمد طاهر احمدی از دیگر دانشجویان رشته پزشکی این دانشکده به بیان تفاوت های میان گروه و تیم و نوع روابط بین فردی و راهبری و هدفمندی آن پرداخته و با کار گروهی دانشجویان در غالب دو گروه به نوشتن ویژگی های گروه یا تیم پرداخته و با یکدیگر رقابت کردند.
لازم به ذکر است اولین کارگاه این دوره آموزشی با موضوعات «یخ شکنی» و «راهبری»، دومین کارگاه با موضوعات «خلاقیت» و «نحوه برگزاری یک جلسه کارآمد» برگزار شده و این دوره آموزشی، به مدت ۲ هفته دیگر با موضوعات: ارزیابی پروژه، اصول ارائه، اصول مذاکره و مدیریت بحران ادامه خواهد داشت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.