سه شنبه, 6 آبان , 1399 11 ربيع أول 1442 Tuesday, 27 October , 2020 ساعت ×
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
بازدید 2
1

دوره آموزشی نهال مهر، به همت کانون نیکوکاری کیش مهر دانشگاه علوم پزشکی تهران و کانون آموزش و پژوهش سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در حال برگزاری است. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران، این دوره آموزشی بلندمدت با هدف یادگیری عملی دانشجویان دانشگاه فوق الذکر، توانمندی ایشان در زمینه¬های […]

پ
پ

دوره آموزشی نهال مهر، به همت کانون نیکوکاری کیش مهر دانشگاه علوم پزشکی تهران و کانون آموزش و پژوهش سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران، این دوره آموزشی بلندمدت با هدف یادگیری عملی دانشجویان دانشگاه فوق الذکر، توانمندی ایشان در زمینه¬های متعدد مدیریتی، ارتباطی، خلاقیت و …….و با شعار learning by doing برگزار می شود.
در اولین کارگاه این دوره،محمدطاهراحمدی از دانشجویان پزشکی و مسئول دانشجویی برگزاری دوره، در ابتدا به یخ شکنی پرداخت و هریک از دانشجویان خود را در قالب یک نقاشی معرفی کردند؛ در ادامه به معرفی دوره، اهداف برگزاری و تشکیل گروه، پرداخته شد.
در دومین کارگاه نیز با موضوع «رهبری» فرید فرجی از دانشجویان پزشکی، به تبیین ویژگی های مدیرانی که در عین حال نقش رهبری را برای سازمان خود ایفا کرده اند و ویژگی های مدیران سطح پنجم که به با فروتنی در فکر تعالی سازمان و نه منافع شخصی هستند پرداخت و اشاره کرد که شرکت های عالی شرکتهایی هستند که بیشترین میزان رشد را در یک بازه زمانی نسبتا طولانی داشته باشند و قائم به فرد نباشند چرا که رهبر وظیفه دارد به تربیت جانشین خود نیز بپردازد.
لازم به ذکر است این دوره آموزشی، به مدت ۶ هفته و با موضوعات: مدیریت پروژه، جلسات کارآمد، کارگروهی، خلاقیت، ارزیابی پروژه، ارائه پروژه، اصول ارائه، اصول مذاکره و تشکیل تیم و گروه پویا ادامه خواهد داشت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.