سه شنبه, 6 آبان , 1399 11 ربيع أول 1442 Tuesday, 27 October , 2020 ساعت ×
برگزاری کارگاه ۲ روزه مراقبت سالمند
۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
بازدید 36
3

با توجه به افزایش جمعیت سالمندی در کشور و لزوم استفاده از نیروهای مجرّب و دوره دیده در راستای تامین نیازهای مربوط به سلامت سالمندان و نیز ترویج شیوه صحیح مراقبت از سالمند به نحوی که خود مراقب هم دچار آسیب و فشارهای ناشی از حمل و جابجایی سالمند نگردد، از مقولات مهم آموزش در […]

پ
پ

با توجه به افزایش جمعیت سالمندی در کشور و لزوم استفاده از نیروهای مجرّب و دوره دیده در راستای تامین نیازهای مربوط به سلامت سالمندان و نیز ترویج شیوه صحیح مراقبت از سالمند به نحوی که خود مراقب هم دچار آسیب و فشارهای ناشی از حمل و جابجایی سالمند نگردد، از مقولات مهم آموزش در زمینه سالمندان می باشد. لذا بدین منظور، مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل “دم” اقدام به برگزاری سری کارگاه های آموزشی در خصوص تربیت مراقب سالمند نموده است.

کارگاه مذکور در حوزه های اقدامات پیشگیری و مراقبتی با شیوه های صحیح حمل و جابجایی سالمند، بهداشت سالمند و پاره ای از اقدامات ضروری و اولیه درمان شامل کنترل علایم حیاتی و شیوه صحیح مراقبت از کاتترها و … به صورت تئوری و عملی در مورخ ها  ۹۶/۶/۲ و ۹۶/۶/۹ در محل معاونت پژوهشی برگزار گردید. قابل ذکر است در پایان دوره از سوی مرکز آموزش جهاد دانشگاهی یک گواهی تربیت سالمند به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور اعطا می گردد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.