افزونه جلالی را نصب کنید. 22 ذو الحجة 1442 Saturday, 31 July , 2021 ساعت ×
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
2

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، فراخوان “ایده برتر دانشجویی”دربخش دانشجویی، چهارمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت از سوی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران اعلام شد.( درمانگاه زخم ) ترمیم زخم و آسیب های بافتی یکی از مشکلات جدی در حوزه های سلامت و درمان محسوب می شود. […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، فراخوان “ایده برتر دانشجویی”دربخش دانشجویی، چهارمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت از سوی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران اعلام شد.( درمانگاه زخم )

ترمیم زخم و آسیب های بافتی یکی از مشکلات جدی در حوزه های سلامت و درمان محسوب می شود. تأخیر در ترمیم یک زخم یا آسیب بافتی هزینه های زیادی در بخش های اقتصادی و اجتماعی دربر دارد و بار سنگینی را بر یکایک افراد جامعه تحمیل می کند. بار سنگینی که نه تنها زندگی افراد مبتلا را تحت تأثیر قرار می دهد، بلکه عوارض آن، خانواده، اجتماع و سازمان های مسئول در زمینۀ ارائۀ خدمات بهداشتی و درمانی را نیز متأثر می سازد.

با توجه به دگرگونی شیوۀ زندگی افراد جامعه، افزایش کمّی جمعیت و تغییر الگوی بیماری ها، فراوانی مشکلات مرتبط با بروز زخم های مزمن، روندی رو به تزاید را نشان می دهد. بر این اساس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران به عنوان یک نهاد پیشرو در زمینۀ طرح و تدوین راهکارهای ارتقاء سلامت جامعه اقدام به برگزاری فراخوان ایده برتر دانشجویی در زمینه فناوری های نوین در زخم وترمیم بافت در چهارمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی کنگرۀ زخم و ترمیم بافت نموده است.

از این رو از کلیه علاقه مندان جهت ارسال ایده های برتر به بخش دانشجویی کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت دعوت به عمل می آید تا با مشارکت در این زمینه بر غنای بخش دانشجویی کنگره افزوده شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.